Доступність посилання

ТОП новини

ДЕПУТАТ КОНОВАЛЮК ЗАЯВЛЯЄ, ЩО У ЮЩЕНКА "ЛИШЕ ГОСТРА ФОРМА ПАНКРЕАТИТУ".


Народний депутат України, член парламентської слідчої комісії з розслідування обставин хвороби кандидата в Президенти Віктора ЮЩЕНКА Валерій КОНОВАЛЮК, кажучи про діагноз В.ЮЩЕНКА, сказав, що у кандидата "лише гостра форма панкреатиту".

Про це він сьогодні заявив на прес-конференції в Донецьку, розповідаючи про роботу слідчої комісії і про одержані результати.

"Те, що відбувалося з його станом здоров''я - це лише гостра форма панкреатиту, вона викликала невроз на обличчі, це герпес дуже посилений у нього", - повідомив В.КОНОВАЛЮК. І додав: "Якщо ви пам''ятаєте події 2001 року, щось подібне було, тоді послалися на те, що його покусали бджоли".

Депутат висловив жаль, що, працюючи в комісії, "зазнав найбільшої напруги, найбільшого тиску". "Ми змогли опитати всіх, хто був з ним не тільки 6 вересня, а й за два тижні до цих подій, вибудували повністю хронологію його переміщення. У нас є графік, де він був, що він їв, з ким зустрічався, як він почувався з 1 вересня докладно. І дійшли висновку, що на наші запити багато представників "Нашої України" просто не відповідали, ігнорували, не приходили. Ми спробували безпосередньо зустрітися з В.ЮЩЕНКОМ, але він нам теж відмовив у зустрічі, не дав пояснення навіть письмово з тих питань, які поставила комісія", - пояснив В.КОНОВАЛЮК.

Він нагадав, що був делегований до Відня, але, "прибувши туди, ми зустріли там групу найближчого оточення В.ЮЩЕНКА, яка, по суті, блокувала роботу в цій клініці, робилися спроби і дестабілізувати ситуацію, і просто відверті провокації".

Крім того, за його словами, члени слідчої комісії "стали свідками того, що клініка не раз міняла свою думку". "Незважаючи на зусилля, виїхали ми звідти ні з чим", - констатував В.КОНОВАЛЮК.

Проте він розповів журналістам, що парламентська комісія достатньо вивчила стан здоров''я В.ЮЩЕНКА і його захворювання.

"Його просто лікували банально від панкреатиту, того захворювання, яке є. Ми підняли всі матеріали, які стосуються його історії хвороби з 1992 року. У нас є висновок Міністерства охорони здоров''я, що пацієнт має доволі великий перелік захворювань", - повідомив В.КОНОВАЛЮК. На підтвердження цього він сказав: "З урахуванням того, що є певні обмеження в кримінальному кодексі з цього питання, я не спекулюватиму, але там хронічних захворювань дуже багато. Тільки за 9 місяців 2002 року було 65 звернень до лікарів різного рівня. Це свідчить про те, що у принципі передумови для такого захворювання є".

На думку В.КОНОВАЛЮКА, захворювання В.ЮЩЕНКА "загострилося від колосальних навантажень емоційних, фізичних в період передвиборної кампанії; і причому доволі серйозне порушення дієти - оскільки, навіть в період нездужання з 6 числа до нього привозили якихось незрозумілих цілителів, його постійно парили в лазні, він їв сало, пив кумис. Це все зафіксовано. У будь-якому разі, дасть дуже серйозне загострення".

В.КОНОВАЛЮК всю історію хвороби В.ЮЩЕНКА назвав "вищим рівнем політичного цинізму". "Я думаю, що ставити крапку в цій справі передчасно. Я впевнений, що ще буде дуже серйозний політичний резонанс тієї політичної авантюри, яка була організована в цьому плані. Той скандал, який стався, він не вписувався в їх сценарій і, я думаю, що за великим рахунком і сам В.ЮЩЕНКО це розуміє", - вважає В.КОНОВАЛЮК.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG