Доступність посилання

ТОП новини

ЯНУКОВИЧ ЗАПЕВНИВ ПОСЛІВ КРАЇН ЄС У НЕЗМІННОСТІ УКРАЇНСЬКОГО ЗОВНІШНЬОПОЛІТИЧНОГО КУРСУ.


Прем’єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ під час зустрічі з послами країн – членів ЄС і країн «великої сімки» запевнив їх у незмінності українського зовнішньополітичного курсу.

Як передає кореспондент УНІАН, за словами прем’єра, «зміна тактики нашої європейської інтеграції, яка відбувається останнім часом, в жодному разі не змінює її стратегічного характеру».

За словами В.ЯНУКОВИЧА, в Україні вже немає політичних сил, які б відступали від цієї головної ідеї. Водночас прем’єр висловив переконання, що на сьогодні Європа і сама не готова прийняти Україну. «Прораховуючи труднощі, пов’язані з розширенням ЄС, ми сьогодні не наполягаємо на негайному визнанні перспективи членства України в Євросоюзі», - сказав В.ЯНУКОВИЧ. «Це було б безпідставно», - додав він.

Прем’єр зазначив, що подальше зближення України з Євросоюзом залежатиме як від самої України, так і від ЄС. При цьому він наголосив, що першочерговим завданням України є виведення рівня життя народу на європейський рівень. «Наша стратегічна мета – демократична велика Європа», - сказав В.ЯНУКОВИЧ. «Ми не хочемо виглядати в очах Європи бідними родичами, які намагаються покращити своє становище за рахунок європейських платників податків», - додав В.ЯНУКОВИЧ.

За словами прем’єра, Україна виступає за подальший розвиток взаємовигідних відносин з ЄС передусім у спрощенні візового режиму і створенні зони вільної торгівлі. При цьому він сказав, що першим доказом готовності Євросоюзу до співпраці буде надання Україні статусу країни з ринковою економікою.

Прем’єр зазначив, що співпраця України у рамках Єдиного економічного простору з Росією, Білоруссю і Казахстаном спрямована, перш за все, на покращення економічного розвитку як України, так і її відносин з іншими країнами «четвірки».

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG