Доступність посилання

ТОП новини

Георгій Крючков запевнив, що Збройні Сили не братимуть участі у політиці.


Петро Каландирець

Георгій Крючков
15 жовтня в Одесі проведене виїздне засідання парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони. У засіданні брав участь і міністр оборони України. Після завершення засідання у приміщенні Одеської мерії була проведена прес- конференція глави парламентського комітету Георгія Крючкова. Журналісти не оминули і теми виборів Президента України.

Як стало відомо журналістам, метою виїздного засідання комітету з питань національної безпеки і оборони є прагнення ознайомитися з ситуацією у Південному оперативному командуванні в умовах реформування Збройних Сил України. На прикладі одного командування проаналізований перебіг реформування, заслухано голів райдержадміністрації, на яких покладені обов»язки забезпечення житлом військовослужбовців, вирішення багатьох інших життєвоважливих питань.

Голова парламентського комітету Георгій Крючков висловив і оцінку поновленню Олександра Кузьмука на посаді міністра оборони України.

Прес конференція
Георгій Крючков: «Він знає ситуацію. Він знає больові точки, і їх сприймає, мабуть, набагато гостріше, ніж його попередник. І це дуже важливо. Якщо людина зробила висновок, це дуже добре. Це свідчить і про велику відповідальність.Розуміючи, що через досить невеликий час відбудуться вибори, прийде новий Президент, і не виключено,що новий Президент матиме бажання мати нового міністра оборони. І він погодився на це. Це теж йому плюс».

Голова парламентського комітету національної безпеки і оборони Георгій Крючков запевнив, що Збройні Сили України не братимуть участі у політичному житті країни на боці одного з кандидатів на посаду Президента.

Гергій Крючков: «Військові, як громадяни України, будуть брати участь у виборах і голосувати так, як їм буде підказувати серце. За українською Конституцією Збройні Сили у внутрішньо-політичних процесах не беруть жодної участі. Їх можуть залучати до подолання наслідків техногенних та інших катастроф. І не більше. Нині створюється атмосфера залякування людей. Ніколи ще в Україні не було такої гострої передвиборчої кампанії, як нині».

Сам Георгій Крючков на прес- конференції неодноразово говорив про оцінку різних події, які мали місце під час виборчих перегонів. Зокрема, він піддав сумніву можливість отруєння чи застосування бактеріологічної зброї до кандидата на посаду Президента України Віктора Ющенка.

Пан Крючков піддав сумніву можливість перемоги на майбутніх виборах кандидата від Компартії, але висловив думку про необхідність недопущення до влади опозиційного кандидата «у разі перемоги якого діяльність комуністів буде забороненою на наступний день. І це не таємниця».

На думку Голови парламентського комітету національної безпеки і оборони Георгія Крючкова, нещодавні заяви Віктора Януковича про статус російської мови в Україні і подвійне громадянство є «результатом діяльності Комуністичної партії України, бо саме її прихильники постійно виступають з такими ідеями».

Георгій Крючков назвав критичною і нинішню ситуацію у Збройних Силах України. За його словами, «за всі 13 років незалежності України армія не отримала на озброєння жодного зразка нової системи озброєнь».
XS
SM
MD
LG