Доступність посилання

ТОП новини

У п’ятницю 22 жовтня відбудеться презентація книги “Євген Сверстюк на хвилях “Свободи”


Презентуватиме книгу автор - Євген Сверстюк.

Шановні панове!

Запрошуємо Вас на презентацію книги “Євген Сверстюк на хвилях “Свободи”.

Організаторами презентації виступають:

- Український ПЕН-Клуб; - ВГО “Громадянська Позиція”; - Редакція всеукраїнської газети “Наша Віра”

Презентуватиме книгу автор - Євген Сверстюк

Презентація відбудеться:

У п’ятницю 22 жовтня о 18.00 у приміщенні Будинку вчителя за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 57, конференц-зал, 2-й поверх.

Вхід вільний

Анотація:

До нової книги відомого українського письменника, доктора філософії, колишнього політв”язня, Президента Українського ПЕН-Клубу Євгена Сверстюка увійшли тексти есеїв і статей, що транслювалися на хвилях радіостанції “Свобода” упродовж 1968-2004 рр., частково були опубліковані на сторінках української періодики. Гострі за своїм тематичним спрямуванням, публікації Є.Сверстюка здобули відгуки мільйонів радіослухачів та читачів в Україні й за її межами.

Євген Сверстюк є автором багатьох книг, численних есеїв і статей із літературознавства, психології, філософії та релігії, перекладів із німецької, англійської та російської мов. Лауреат Шевченківської премії та Міжнародної премії ЮНЕСКО. В Україні і на Заході відомий від 60-х рр. як учасник національного опору, організатор “самвидаву”. Відбув 12-річне ув”язнення і заслання у радянських таборах за літературні твори, зокрема книжку “Собор у риштуванні” (Париж, 1970). Нині редактор всеукраїнської газети “Наша Віра”, Президент Українського ПЕН-Клубу, співорганізатор ВГО “Громадянська Позиція”.
XS
SM
MD
LG