Доступність посилання

ТОП новини

У Києві представники Служби безпеки України намагалися проникнути до помешкання координатора коаліції "Свобода вибору" Владислава Каськіва


Як повідомили в Інституті масової інформації, працівники СБУ відмовилися представитися, а також показати журналістам ордер на обшук, мотивуючи це тим, що це є таємницею слідства. Водночас СБУ проводить обшуки в офісі коаліції "Свобода вибору" на вулиці Десятинній у Києві. Представники Служби безпеки показали постанову з санкцією заступника Генерального прокурора України Віктора Пшонки.

Як повідомили в Інституті масової інформації, працівники СБУ відмовилися представитися, а також показати журналістам ордер на обшук, мотивуючи це тим, що це є таємницею слідства.

Водночас СБУ проводить обшуки в офісі коаліції "Свобода вибору" на вулиці Десятинній у Києві. Представники Служби безпеки показали постанову з санкцією заступника Генерального прокурора України Віктора Пшонки.

Ось що розповів радіо “Свобода” волонтер організації Олег Радійчук: “Приблизно десять працівників СБУ вломилися в офіс коаліції громадських організацій “Свобода вибору” і проводять обшук, причому незаконний, порушуючи низку кримінально-процесуальних статтей, у тому числі вони не допускають сюди пресу. Те, що я зараз з вами говорю, це те, що ми добилися разом із депутатами, тому що вони постійно знімають трубки з телефонів і не дають нікому спілкуватися. Обшук кімнат проходить без понятих, тобто поняті є, але вони сидять в одній кімнаті, а обшук проводиться у іншій.”

У місті Ірпіні представники Служби безпеки України проводять обшук на квартирі редактора сайту "Майдан", активіста громадського об’єднання "Пора" Михайла Свистовича. Як повідомили у прес-службі Центрального штабу Віктора Ющенка, дружина М.Свистовича – Мирослава – є керівником виборчого штабу В.Ющенка в Ірпіні.

Останнім часом Україною прокотилася хвиля обшуків та арештів активістів організацій, які виступають за чесні вибори – "Пори" і "Чиста Україна". При цьому в них знаходили вибухівку і фальшиві гроші. Самі активісти називають це провокацією.
XS
SM
MD
LG