Доступність посилання

ТОП новини
17 Липень 2018, Київ 17:36

ЖИРИНОВСЬКИЙ МАЄ НАМІР БАЛОТУВАТИСЯ В ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ, ЯКЩО УКРАЇНА І РОСІЯ ДОМОВЛЯТЬСЯ ПРО ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО.


Сергій Собуцький

Заступник голови Державної Думи Російської Федерації Володимир ЖИРИНОВСЬКИЙ заявляє, що буде готовий балотуватися в президенти України, якщо Україна і Росія домовляться про подвійне громадянство, і така можливість буде передбачена законом.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

На запитання про те, чи не збирається він у майбутньому взяти участь у президентських виборах в Україні як кандидат, В.ЖИРИНОВСЬКИЙ відповів: "Якщо ми підемо один одному назустріч, і у нас буде принцип подвійного громадянства, то, звiсно, мабуть, будуть змінені закони про вибори". Він висловив припущення, що після цього у виборах "в рамках Росії і України" дозволено буде брати участь людині, що має громадянство не тієї країни, де вони відбуваються.

"Я із задоволенням візьму (участь), тому що в рамках України більше шансів на перемогу, адже Росія – величезна країна і (в Росії) все-таки важче перемагати. А тут, в Україні, буде простіше", - сказав політик.

В.ЖИРИНОВСЬКИЙ сказав, що він "популярний у масштабах всієї планети. Де б я не був, проводили опитування, запитували: "Кого знаєте з Росії?". За словами російського політика, називають Володимира ПУТІНА, "потім моє прізвище називають. Іншого не називають. ЗЮГАНОВ – не називають. РОГОЗІН – не називають. ГРИЗЛОВ – не називають, ЯВЛІНСЬКИЙ там і так далі. Про вас узагалі нічого не знають. Ну що робити? Прийде час, років через сто, теж знатимуть, що є місто Київ. Тому що важко їм. Сто років вони (знали) – Радянський Союз, Росія. Час прийде – теж знатимуть усіх".

В.ЖИРИНОВСЬКИЙ також відзначив на прес-конференції, що "я нічиє замовлення не виконую. Скрізь, де я не був, я висловлюю свою особисту точку зору". Крім того, він сказав, що не хоче "ні під кого лягати. Я противник політичної проституції".

UNIAN

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG