Доступність посилання

ТОП новини

Тиск на опозицію посилюється у Миколаєві.


Петро Каландирець

Миколаїв, 22 жовтня 2004 - У Миколаївському обласному штабі Віктора Ющенка заявляють про посилення репресій проти прихильників лідера блоку «Наша Україна». Тривають стеження та тиск на активістів політичних партій, які підтримують Ющенка.

Лідер миколаївської громадської організації «Зелений Рух», батько нещодавно загиблої помічниці народного депутата України Івана Стойка – Алевтини Малицької – Олександр Малицький повідомив радіо «Свобода», що з машини, у якій перебувала Алевтина, «загадковим чином зникли документи про проведені моєю донькою зустрічі з членами дільничих виборчих комісій». Олександр Малицький: «Міліція нічого не знає, але кажуть, що серед тих документів, нібито, «були списки шкіл де «Наша Україна» і «Пора» будуть проводити теракти». Лякають зараз цим виборчі комісії, батьків і дітей які ходять до тих шкіл. Поки що ми не встановили хто це робить і лякає, але це вже є поважною підставою вважати, що це політичне вбивство. Жодних списків там бути не могло. Там були лише реєстраційні листи. Вона читала від ЦВК семінари для членів виборчих комісій і там була реєстрація учасників цих семінарів».

Олександр Малицький переконаний, що правоохоронні органи нічого не роблять для з»ясування причин смерті його доньки у автокатастрофі.

Тим часом, активістка обласної організації Народного Руху України Катерина Рижова повідомила, що вже кілька днів до неї додому приїзжають невідомі молоді люди і збирають інформацію про її політичну діяльність серед сусідів її будинку.

Катерина Рижова: «До мене додому вже кілька днів приїзжає машина синього кольору «Фольцваген». Там двоє чоловіків у цівільному. Перший раз приходили зранку, коли я вже пішла до штаб-квартири Руху, і питали мене. Опитували студентів... Вввечері знову прийшли, а мене ще не було. Мали розмову з моїм чоловіком. Сказали, що хочуть «задати шість питань»...»

Влада у Миколаєві, за допомогою суду, прагне заборонити і проведення заплановану зустріч Віктора Ющенка з мешканцями регіону, яка запланована на понеділок 25 жовтня.
XS
SM
MD
LG