Доступність посилання

ТОП новини
20 Вересень 2018, Київ 02:04

Віктор Ющенко "Я не є козлом".


Петро Каландирець

Намети за Януковича у Миколаєві
Увечері 25 жовтня кандидат на посаду Президента України Віктор Ющенко мав зустріч з виборцями Миколаєва. Почути лідера блоку “Наша Україна” прийшли понад 20 тисяч мешканців Миколаєва.

У Миколаївському обласному штабі “Наша Україна” повідомили про посилення тиску на агітаторів напередодні візиту Віктора Ющенка до Миколаєва. Надійшли повідомлення про спроби затримання кількох активістів, які поширювали запрошення на зустріч з лідером блоку “Наша Україна”.

Миколаївський суд відмовив у задоволенні прохання міськвиконкому про заборону зустрічі з кандидатом на посаду Президента України Віктором Ющенком на центральному майдані міста. Натомість, на площі були розміщені шість наметів кандидата в Президенти Віктора Януковича. Зібрані близько півсотні студентів тримали прапори з надписом “Наш Президент –Янукович”.

На зустрічі з виборцями Миколаєва Віктор Ющенко закликав українців до активної участі у голосуванні 31 жовтня. Він запевнив, що день 31 жовтня буде складним для України, нагадавши про концентрацію спецпідрозділів міліції в столиці України та нещодавні події біля приміщення Центральної виборчої комісії. У своєму виступі перед виборцями Миколаєва Віктор Ющенко, зокрема, сказав:

Зустріч з кандидатом на посаду Президента Ющенком у Миколаєві
“Є лише одна проблема у цій країні: кримінальна влада, злочинна влада, яка зранку до вечора не працює на українські інтереси. Можна місяцями у цій країні вести полеміку : 235 гривень мінімальна зарплата - це достатньо для того, щоб жити нормально чи ні? Пан Янукович каже, що “це забагато, треба, щоб на 25 гривен було менше. 205 – це нормальна мінімальна зарплата”.

Ми Вас переконуємо, що з грудня минулого року 235 гривень необхідно було прийняти, як вкрай необхідне політичне рішення. Але той пан, бігбордами якого обвісили ціле місто, каже: “Двох мільярдів для цієї авантюри у нас не вистачає”.

Виступає Віктор Ющенко
Віктор Ющенко відповів і на нещодавні образи з боку прем”єр-міністра України, кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича.

Віктор Ющенко: “Я ніколи не крав. Я ніколи не жив “за поняттями” і хочу Вас запевнити, що я не є козлом. Я не прийму цієї тези. Якщо Ви її хочете приймати, стійте мовчки. У мене п”ятеро дітей. Я хочу сказати Віктору Федоровичу: “Вони не козли. Вони нормальні діти, які хочуть чесно жити у цій країні”.

І тому, коли ми говоримо про 31 жовтня, відповідь є дуже проста. Один варіант пропонує жити “за поняттями, прийняти, що зеки і тюремна зона виписували майбутнє Миколаївщини і України, бо Партія регіонів - це партія регіону. Одного регіону, який приведе до ще не знаних вами понять, але які добре знають на Донеччині”.

Нам пропонують ходити рядком, вивчити всім “мурку” і жити із тим спадком, який ми сьогодні маємо.

Я Вас закликаю зробити інше. Ви ж красиві, ви ж трудящі і ви ж чесні.

Я Вас закликаю зробити інший вибір. У цій землі має бути нова демократична влада. Чесно обрана”.


Керівник виборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко запевнив виборців Миколаєва, що у разі їхньої активності у день голосування 31 жовтня лідер блоку “Наша Україна” має “всі шанси стати главою держави вже у першому турі”.

25 жовтня з виборцями Миколаївщини мала зустріч і народний депутат України Юлія Тимошенко. Вона відвідала два райони області: Південноукраїнськ і Очаків.
XS
SM
MD
LG