Доступність посилання

ТОП новини

Близько півтори тисячі студентів протестують біля будинку Львівського національного університету імені Івана Франка проти затримання активістів кампанії "Пора", а також виявлення міліцією запалів до гранат у приміщенні Студентського братерства Національного університету "Львівська політехніка"


Учасники мітингу побудували біля університету барикаду з мішків з піском, старих велосипедів, ящиків, стендів й іншого підручного матеріалу. Учасники акції тримають плакати: "Нас не зупинити й не залякати", "З''їжте свої гранати", "Нас разом багато, нам гранати не потрібні" й "Ми такі ж люди, як ви".


Учасники мітингу побудували біля університету барикаду з мішків з піском, старих велосипедів, ящиків, стендів й іншого підручного матеріалу.

Учасники акції тримають плакати: "Нас не зупинити й не залякати", "З''їжте свої гранати", "Нас разом багато, нам гранати не потрібні" й "Ми такі ж люди, як ви".

Активісти "Пори", які виступають перед студентами, обвинувачують міліцію у тому, що вона підкинула запали до гранат у приміщення Студентського братерства у Львові.

До студентів приєднуються представники інших ВНЗ Львова.
XS
SM
MD
LG