Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні у Сіверсько-Донецькій міській друкарні за наказом її керівництва без рішення суду знищили увесь видрукуваний наклад незалежної газети “Любімий город”


За словами редактора “Любімого города” Ірини Резинкіної, увесь десятитисячний наклад газети порізали тому, що там надрукована політична реклама кандидата на Президента Анатолія Кінаха та інтерв’ю із Олександром Морозом. Це непоодинокий випадок утисків незалежної преси на Луганщині. Із вчорашнього дня опозиційні газети “Луганчане” та “На днях”, які підтримують Віктора Ющенка, почали видаватися у режимі “самвидаву”. Причина у тому, що жодна друкарня не наважилася тиражувати ці газети.

За словами редактора “Любімого города” Ірини Резинкіної, увесь десятитисячний наклад газети порізали тому, що там надрукована політична реклама кандидата на Президента Анатолія Кінаха та інтерв’ю із Олександром Морозом.

Це непоодинокий випадок утисків незалежної преси на Луганщині. Із вчорашнього дня опозиційні газети “Луганчане” та “На днях”, які підтримують Віктора Ющенка, почали видаватися у режимі “самвидаву”. Причина у тому, що жодна друкарня не наважилася тиражувати ці газети.
XS
SM
MD
LG