Доступність посилання

ТОП новини

ТЕЛЕЖУРНАЛІСТИ, ЯКІ ПІДПИСАЛИ ЗАЯВУ ПРОТИ ЦЕНЗУРИ, ЩЕ МАЮТЬ ШАНС ЗМІНИТИ СИТУАЦІЮ НА ТЕЛЕКАНАЛАХ, ВВАЖАЮТЬ ЖУРНАЛІСТИ УНІАН.


Наші колеги з провідних телевізійних каналів України, які сьогодні публічно виступили проти цензури, ще мають шанс змінити інформаційний формат мовлення на своїх телеканалах та подавати неупереджені, чесні новини про політичну ситуацію в Україні. Про це йдеться у заяві журналістського колективу агентства УНІАН.

Ми солідарні з акцією наших колег, які розуміють свою відповідальність перед суспільством, і зобов''язуються дотримуватися стандартів професійної та чесної журналістики. Ми розуміємо, наскільки важко і водночас надзвичайно важливо у ситуації шаленого тиску влади на ЗМІ об''єднатися та захистити право на нашу професію. Якщо нам вдасться віднайти механізм для корпоративної солідарності, ми матимемо шанс кардинально змінити ситуацію в українських медіа. Усвідомлюючи непересічну важливість цього, ми зая про підтримку вашої акції проти цензури всіма можливими засобами.

Ми також звертаємося до всіх наших колег з пропозицією підтримати спротив проти цензури і перетворити його у загальнонаціональну акцію.

Два роки тому, коли на агентство УНІАН намагалися тиснути і запровадити політичну цензуру, журналісти змогли відстояти своє професійне право бути об''єктивними в подачі інформації. Тому ми переконані, що це є можливим і для представників інших ЗМІ. Ми також впевнені, що спільно ми можемо забезпечити законне право українських громадян на отримання правдивої інформації. Тільки всі разом ми можемо протистояти утискам, погрозам та звільненням.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG