Доступність посилання

ТОП новини

ЧЕРВОНЕНКО РОЗПОВІВ СУМЧАНАМ, ЩО МІСЦЕВА МІЛІЦІЯ РОЗРОБИЛА ЗАХОДИ ДЛЯ ПРОТИДІЇ РОБОТІ КОМАНДИ ЮЩЕНКА.


Народний депутат України, координатор з безпеки коаліції «Сила народу» Євген ЧЕРВОНЕНКО оприлюднив інформацію щодо заходів, які мають вжити місцеві правоохоронці для протидії роботі команди кандидата у Президенти України Віктора ЮЩЕНКА, у тому числі з недопущення приїзду сьогодні жителів Сумської області на мітинг в обласний центр для підтримки кандидата.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Є.ЧЕРВОНЕНКО сказав сьогодні, виступаючи перед сумчанами на початку мітингу.

За інформацією, яка надійшла до штабу В.ЮЩЕНКА від його місцевих прихильників, 27 жовтня відбулася нарада начальника УМВС України в Сумській області генерал-майора міліції М.ПЛЕХАНОВА і його заступника з начальниками райвідділів міліції. На нараді обговорювалося питання забезпечення у день виборів абсолютної підтримки голів райдержадміністрацій і голів виборчих дільниць з будь-яких питань. Крім питання недопущення приїзду громадян з районів до Сум також обговорювалося питання блокування працівниками ДАІ роботи автотранспорту, який забезпечував би супроводження прихильниками В.ЮЩЕНКА перевезення виборчих бюлетенів після 20.00 31 жовтня до територіальних виборчих дільниць.

Згідно з інформацією, оприлюдненою Є.ЧЕРВОНЕНКОМ, ще 28 жовтня з Сум було відправлено терміном до 1 листопада «значну кількість особового складу міліції на виборчі дільниці для постійного перебування там». Крім цього, із Сум до Києва виїхав 28 жовтня загін з 400 працівників спецпідрозділів МВС «Гріфон», «Беркут», «Сокіл», а також батальйон міліції.

Є.ЧЕРВОНЕНКО оголосив, що за інформацією, наданою команді В.ЮЩЕНКА, 27 жовтня у приміщенні Сумської обласної ради начальник сектора з питань застосування виборчого законодавства і захисту виборчих прав громадян А.ЧЕКАЛОВ провів нараду з головами райдержадміністрацій області та начальниками районних відділів міліції. Перед присутніми були поставлені завдання: блокувати 29 жовтня приїзд жителів Сумщини до обласного центру на мітинг В.ЮЩЕНКА, звести до мінімуму участь міліції в охороні громадського порядку в Сумах під час мітингу «з метою покладення відповідальності за можливі провокації під час його проведення на організаторів заходу». На нараді також піднімалося питання щодо здійснення максимальних зусиль із забезпечення перемоги на виборах Віктора ЯНУКОВИЧА, а не «бунтівників».

Є.ЧЕРВОНЕНКО звернувся до правоохоронців і військовослужбовців з проханням пам’ятати, що виконання зазначених наказів суперечить чинним законам України та порушує присягу, яку вони давали.

На площі Незалежності у Сумах біля облдержадміністрації зібралося близько 60 тис. осіб і люди продовжують підходити на місце мітингу. Провокаційних прапорів і гасел немає. Є достатньо велика кількість плакатів на підтримку В.ЮЩЕНКА як земляка сумчан. Мітинг мав розпочатися о 17.00, проте В.ЮЩЕНКО ще не приїхав.

За інформацією прес-служби кандидата, його автомобіль зупинили по дорозі до Сум близько 4 тис. жителів Недригайлова, які хотіли повідомити кандидата, що їх не пускають в обласний центр. Після цього В.ЮЩЕНКО за активних прохань громадян поїхав у своє рідне село Хоружівка. За останньою інформацією, він має з’явитися у Сумах найближчим часом.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG