Доступність посилання

ТОП новини

Як проходило голосування у Харкові?


Вікторія Маренич

Харків, 31 жовтня 2004 року.

Ірина Халупа

Ми продовжуємо голосувати по Україні. На зв’язку – Вікторія Маренич з Харкова. Як проходило сьогодні голосування у Харкові?

Вікторія Маренич

За даними на 18 годину на Харківщині участь у виборах - 60,4 відсотків виборців і в місті, і в області. Серед зафіксованих порушень – помилки у прізвищах, іменах та по-батькові. Велика кількість відсутніх виборців у списках.

Сьогодні близько тисячі виборців пікетували комітет міського району, бо не мали взяти участь у голосуванні. Через відсутність їх прізвищ вони мали, за законом, звертатись до суду. У суді ця процедура займала 4 години часу, тому вони не встигали повернутися до виборчих дільниць і проголосувати.

Ірина Халупа

Який відсоток виборців не зміг через ці проблеми сьогодні проголосувати?

Вікторія Маренич

Наприклад, на одній виборчій дільниці серед 2,5 тисяч людей, які мали прийти і проголосувати, приблизно 800 людей не прийшли. Саме через те, що були зафіксовані порушення.

У одному з містечок Харківської області люди, коли зверталися до суду, з них вимагали державне мито у розмірі трьох гривень, 50 копійок.

За інформацією штабу “Нашої України” на деяких дільницях, наприклад, дільниця номер 116, не допускали голову територіально-виборчої комісії до роботи, тому що він є представником “Нашої України”.

Ірина Халупа

Чи впоралися ваші територіальні дільниці з проблемами? Чи може це пішло по судам, значить це не було вирішено і ці проблеми не були розгладжені?

Вікторія Маренич

Багато людей просто не поверталися з виборчих дільниць. Вони не встигають цю процедуру зробити.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG