Доступність посилання

ТОП новини

23% КИЯН ВПЕВНЕНІ, ЩО У ПОДОРОЖЧАННІ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ВИНЕН УРЯД – ОПИТУВАННЯ УНІАН.


Майже третина опитаних жителів столиці – 22,9% - вважають, що у подорожчанні продуктів харчування винен Кабінет Міністрів України.

Такими є результати опитування, проведеного соціологічною службою агентства УНІАН.

Згідно із даними опитування, 19,1% киян висловили думку, що у подорожчанні продуктів винен нинішній прем''єр-міністр Віктор ЯНУКОВИЧ, 13,8% - Верховна Рада. 9,7% сказали, що не знають, хто винен у зростанні цін на продукти.

За те, що у подорожчанні винен Президент України Леонід КУЧМА, висловились 6,7% опитаних жителів столиці, що адміністрація Президента - 5%.

3,5% респондентів сказали, що населення саме створило ажіотаж, 3,3% і 3,0% опитаних звинуватили у зростанні цін на продукти харчування спекулянтів та бізнесменів відповідно.

Винуватцями також називали торговельну мережу (2,5%), мафію (2,3%), політичні партії (1,3%), олігархів і бюрократів (по 1,3% голосів).

1,2% населення столиці взагалі сказали, що у подорожчанні винен Голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН. Згідно із даними соцопитування, 1% вважають, що ціни на продукти підняло Міністерство аграрної політики, 0,8% - кланові структури.

Деякі респонденти винуватцем визнали міністра аграрної політики Віктора СЛАУТУ (0,3%) і стільки ж зазначили, що у всьому винна природа.

0,2% респондентів звинуватили міську раду, при цьому жоден з опитаних не вказав, що винен у підвищенні цін міський голова Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО. ЗМІ також визнали зовсім не причетними до подорожчання.

Соціологічною службою УНІАН було опитано 1506 киян.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG