Доступність посилання

ТОП новини

СУСПІЛЬСТВО ЧЕКАЄ ВІД КАНДИДАТІВ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА НЕ З’ЯСУВАННЯ СТОСУНКІВ, А СПРАВЖНІХ ДЕБАТІВ – ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ ШТАБУ ЮЩЕНКА.


Керівник виборчої кампанії Віктора ЮЩЕНКА Олександр ЗІНЧЕНКО заявляє, що суспільство чекає від кандидатів на пост Президента України не з’ясування стосунків, а справжніх дебатів. Це - офіційна позиція штабу В.ЮЩЕНКА щодо дебатів, наголосив він.

Як повідомили УНІАН у Центральному штабі В.ЮЩЕНКА, О.ЗІНЧЕНКО підкреслив, що 16 листопада, згідно із законом, мають відбутися дебати між кандидатами на посаду Президента України. "Саме кандидати повинні представити суспільству свої погляди на майбутнє України, свої позиції щодо економічної, соціальної, міжнародної політики та шляхів розвитку країни", - зазначив керівник виборчої кампанії. Він підкреслив, що тільки після дебатів кандидатів, їхні команди можуть дебатувати і дискутувати щодо реалізації програм претендентів на найвищий пост в країні.

Крім того, О.ЗІНЧЕНКО нагадав, що неодноразово зустрічався у пряму ефірі з керівником виборчого штабу Віктора ЯНУКОВИЧА Сергієм ТІГІПКОМ. Але сьогодні, на його переконання, "суспільство вимагає почути позицію не керівників штабів, не членів команд, а лідерів – людей, які претендують на найвищу посаду в країні".

О.ЗІНЧЕНКО наголосив, що В.ЮЩЕНКО готовий до дебатів у прямому ефірі з незаангажованим ведучим. "Дебати мають відбутися, як того вимагає закон, а потім можна говорити про дискусії команд. Всі інші формули і попередні умови штаб Віктора ЮЩЕНКА розглядає як технічні уловки, спробу уникнути дебатів між кандидатами на пост Президента", - заявив він.

Керівник виборчої кампанії В.ЮЩЕНКА підкреслив, що "дебати команд та дебати лідерів - це не рівноцінна заміна, особливо, коли мова йде про доленосний вибір, перед яким сьогодні стоїть Україна".

О.ЗІНЧЕНКО висловив здивування, що команда В.ЯНУКОВИЧА в черговий раз намагається поставити В.ЮЩЕНКУ якісь умови. "Суспільство чекає від кандидатів на пост Президента не з’ясування стосунків, а справжніх дебатів на найактуальніші політичні та економічні теми. І такої розмови не потрібно уникати", - вважає О.ЗІНЧЕНКО.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 9 листопада, керівник Центрального виборчого штабу кандидата на пост Президента України В.ЯНУКОВИЧА С.ТІГІПКО заявив, що теледебати між лідерами президентських перегонів можливі, якщо В.ЮЩЕНКО вибачиться перед В.ЯНУКОВИЧЕМ за “силу-силенну образ”.

Водночас, в коментарі УНІАН лідер Української народної партії, член фракції "Наша Україна" Юрій КОСТЕНКО переконаний, що не В.ЮЩЕНКО має вибачатись перед В.ЯНУКОВИЧЕМ, а навпаки – В.ЯНУКОВИЧ перед В.ЮЩЕНКОМ. Він зазначив, що “особисто провів з ЮЩЕНКОМ дуже багато зустрічей з виборцями і жодного разу не чув, щоб Віктор Андрійович персонально ображав Віктора ЯНУКОВИЧА”.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG