Доступність посилання

ТОП новини

КОНГРЕС КАНАДСЬКИХ УКРАЇНЦІВ ВИСЛОВЛЮЄ ЗАНЕПОКОЄННЯ ЗНАЧНОЮ КІЛЬКІСТЮ ПОРУШЕНЬ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.


Конгрес канадських українців висловлює занепокоєння значною кількістю порушень, виявлених під час проведення першого туру президентських виборів в Україні.

Про це йдеться у висновках місії спостерігачів від Конгресу, переданих УНІАН.

«Конгрес змушений із занепокоєнням визнати наявність великої кількості порушень як під час передвиборчої кампанії, так і в день голосування», - зазначається у висновках.

Серед порушень, виявлених в ході спостереження, Конгрес відзначає проблеми зі списками виборців, тиск з боку представників влади на волевиявлення громадян, який, зокрема, проявлявся у вигляді проведення «інструктажів» щодо того, як потрібно голосувати.

Крім того, представники Конгресу відзначають, що візит Президента Росії Володимира ПУТІНА напередодні виборів був обставлений як такий, що здійснювався в рамках передвиборчої кампанії, що стало «великим викривленням загальноприйнятих міжнародних норм». Водночас, Конгрес висловив своє захоплення великою виборчою активністю українців.

Під час другого туру виборів Конгрес вважає за необхідне посилити увагу спостерігачів за проведенням голосування та підрахунку голосів.

Під час першого туру виборів в Україні перебував 61 спостерігач від Конгресу канадських українців, які перебували на дільницях в Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій, Дніпропетровській, Харківській, Київській, Луганській, Львівській, Одеській, Полтавській, Сумській, Вінницькій, Запорізькій та Житомирській областях.

Під час другого туру виборів до України планують прибути близько 50 спостерігачів від Конгресу.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG