Доступність посилання

ТОП новини

ЯНУКОВИЧ ЗАЯВЛЯЄ ПРО ГОТОВНІСТЬ БОРОТИСЯ З УТИСКАМИ НА СВОБОДУ ЗМІ "ВСІМА НАЛЕЖНИМИ ЗАСОБАМИ І ПОВНОВАЖЕННЯМИ".


Прем''єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ готовий боротися з утисками на свободу ЗМІ "всіма належними засобами і повноваженнями".

Як повідомила УНІАН прес-секретар прем''єр-міністра України Ганна ГЕРМАН, на цьому він наголосив, відповідаючи на запитання журналістів пiсля презентацiї Студії закордонного Інтернет-мовлення, яка відкрилася в Національній телерадіокомпанії України.

В.ЯНУКОВИЧ наголосив, що завжди принципово виступав і виступає проти тиску на засоби масової інформації. "Я завжди був за свободу слова, бо це обов''язкова умова розвитку демократії в Україні", - підкреслив він.

Прем''єр зазначив, що з наступного року буде збiльшено фiнансування державної системи теле- i радiомовлення. "Ми обов''язково наступного року будемо збiльшувати фiнансування державної системи телебачення i радiомовлення, i зарплати зростуть удвiчi", - сказав Прем''єр-міністр.

На його думку, за роки незалежностi державнiй системi телебачення i радiомовлення не приділялося належної уваги. "Ми будемо виправляти цю ситуацiю", - підкреслив В.ЯНУКОВИЧ. "Я впевнений, наступний рік буде роком розвитку та вдосконалення вітчизняного радіо і телебачення, бо ми повинні прагнути до тих стандартів мовлення, на які сьогодні очікує громадянське суспільство в сучасній Україні", - наголосив прем''єр.

В.ЯНУКОВИЧ також зазначив, що готовий "вiдразу пiсля виборiв сiсти i обговорити цi питання" з представниками державного телебачення i радiомовлення, запросивши на цю зустрiч керiвників Нацради з питань телебачення i радiомовлення.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG