Доступність посилання

ТОП новини

ЗА ПОПЕРЕДНІМИ ДАНИМИ КОАЛІЦІЇ "СИЛА НАРОДУ" РОЗРИВ МІЖ ЮЩЕНКОМ І ЯНУКОВИЧЕМ СТАНОВИТЬ НЕ МЕНШЕ 10% ГОЛОСІВ


Про це повідомив журналістам народний депутат України Микола ТОМЕНКО. При цьому він не виключив, що вже найближчим часом можуть бути оприлюднені якісь "фантастичні", за його словами, результати виборів, які будуть абсолютно протилежними реальним результатам. М.ТОМЕНКО зазначив, що основні фальсифікації відбуваються в останні години роботи виборчих дільниць.

За попередніми даними Коаліції "Сила народу", розрив між кандидатами на пост Президента України Віктором ЮЩЕНКОМ і Віктором ЯНУКОВИЧЕМ становить не менше 10% голосів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив журналістам народний депутат України Микола ТОМЕНКО.

При цьому він не виключив, що вже найближчим часом можуть бути оприлюднені якісь "фантастичні", за його словами, результати виборів, які будуть абсолютно протилежними реальним результатам.

М.ТОМЕНКО зазначив, що основні фальсифікації відбуваються в останні години роботи виборчих дільниць.

Водночас він висловив упевненість, що оскільки розрив між двома кандидатами є настільки значним, владі не вдасться сфальсифікувати остаточні результати виборів. "Я не знаю такої країни, де б за дві годин могли сфальсифікувати таку значну кількість голосів", - зазначив М.ТОМЕНКО.

Він закликав киян прийти на майдан Незалежності та взяти участь у паралельному підрахунку голосів. За словами народного депутата, організатори підрахунку забезпечили безпеку учасників акції.

До того ж, як зазначив М.ТОМЕНКО, чим більше буде присутніх на майдані Незалежності, тим менше шансів, що комусь вдасться вчинити провокації і дестабілізувати ситуацію.

UNIAN20.45
XS
SM
MD
LG