Доступність посилання

ТОП новини
25 Лютий 2018, Київ 10:30

У Києві розпочалася акція протесту на підтримку чесного підрахунку голосів українських виборців, які, за словами “нашоукраїнців”, намагається сфальсифікувати ЦВК на чолі з Сергієм Ківаловим на користь кандидата від влади Віктора Януковича


Зі зверненням до українців виступили Віктор Ющенко, народні депутати Юлія Тимошенко, Олександр Мороз та Анатолій Кінах з проханням підтримати акцію задля перемоги демократії в Україні. Крім того, до Києва з усіх регіонів України направляються прибічники опозиції, щоб захистити свій вибір. І вже буквально за декілька хвилини від Бессарабської площі до Майдану Незалежності виросло наметове містечко з півтори тисяч наметів.


Зі зверненням до українців виступили Віктор Ющенко, народні депутати Юлія Тимошенко, Олександр Мороз та Анатолій Кінах з проханням підтримати акцію задля перемоги демократії в Україні.

Крім того, до Києва з усіх регіонів України направляються прибічники опозиції, щоб захистити свій вибір. І вже буквально за декілька хвилини від Бессарабської площі до Майдану Незалежності виросло наметове містечко з півтори тисяч наметів.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG