Доступність посилання

ТОП новини

(11:50) Печерський районний суд Києва поновив Святослава Піскуна на посаді генерального прокурора України


Адвокат С.Піскуна заявив, що сьогоднішнє рішення суду ніяк не пов''язане з вчорашньою відставкою генпрокурора Геннадія Васильєва, зазначивши, що це "просто співпадіння". Згідно з рішенням суду, С.Піскун може повернутися до свого кабінету в Генеральній прокуратурі прямо зараз

Про це сьогодні повідомив "5-й канал", відзначивши, що Указ Президента України про звільнення С.Піскуна з посади генпрокурора восени 2003-го року суд визнав незаконним.

Суд поновив термін позовної давності, взявши до уваги пояснення С.Піскуна, що на нього через розслідування декількох кримінальних справ чинився страшенний тиск і тому він не міг звернутися до суду. Зараз, за його словами, політична ситуація дозволяє звернутися до суду з метою поновлення своїх прав.

Адвокат С.Піскуна заявив, що сьогоднішнє рішення суду ніяк не пов''язане з вчорашньою відставкою генпрокурора Геннадія Васильєва, зазначивши, що це "просто співпадіння". Згідно з рішенням суду, С.Піскун може повернутися до свого кабінету в Генеральній прокуратурі прямо зараз. Водночас існує процедура оскарження даного рішення суду через апеляційний суд, повідомив "5-й канал".
XS
SM
MD
LG