Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні у Відні лікарі підтвердили, що причиною хвороби лідера опозиції Віктора Ющенка було отруєння діоксином


Директор австрійської клініки “Рудольфінерхауз”, де і лікувався кандидат на Президента, доктор Міхаель Цимпфер на прес-конференції повідомив: “Після завершення нашого дослідження, яке ми провели протягом доби, та деяких аналізів крові – у нас не залишається сумнівів, що причиною хвороби Віктора Ющенка є отруєння діоксином”.

Директор австрійської клініки “Рудольфінерхауз”, де і лікувався кандидат на Президента, доктор Міхаель Цимпфер на прес-конференції повідомив:

“Після завершення нашого дослідження, яке ми провели протягом доби, та деяких аналізів крові – у нас не залишається сумнівів, що причиною хвороби Віктора Ющенка є отруєння діоксином”.

“Ми виявили великий вміст діоксину у тканинах та крові, який потрапив до організму з їжею. Таку кількість діоксану достатньо додати до супу зі сметаною, оскільки він розчиняється у жирах. Обставини цього отруєння має з’ясувати слідство. Ми встановили остаточний діагноз та факт отруєння, до якого можуть бути причетні (це лише припущення) треті особи”.

Речовини, які називають діоксинами, є високотоксичними, і навіть у дуже низьких концентраціях різко знижують імунітет людини до вірусних інфекцій і впливають на генетичний апарат.

Діоксини використовуються як гербіциди, вони також застосовувалися як хімічна зброя.

Ці речовини умовно також називають "гормонами деградації" або "гормонами передчасного старіння".

Вперше версію про причину спотворення обличчя Віктора Ющенка саме діоксином, речовиною, яка містить хлор, висловив британський токсиколог Джон Генрі.

Раніше Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування обставин отруєння Ющенка остаточно не знайшла підтвердження навмисного його отруєння або застосування проти нього біологічної зброї.
XS
SM
MD
LG