Доступність посилання

ТОП новини

Коаліція “Сила народу” розпочала підготовку до виборів у реґіонах.


Іван Костюк

Івано-Франківськ, 13 грудня 2004 - Коаліція “Сила народу” розпочала підготовку до виборів у реґіонах. Про це заявив на Прикарпатті голова крайової організації Народного руху України депутат Верховної Ради Роман Ткач. Проводяться навчальні семінари для спостерігачів. А всі члени політичних структур та громадських організацій, що підтримують Віктора Ющенка, спрямовують свої зусилля на організацію масштабної агітаційної кампанії.

В усіх областях України передвибочий штаб Віктора Ющенка розпочав підготовку до переголосування чи, як інакше називають, третього туру президентських виборів. Голова Івано-Франківської крайової організації Народного руху України депутат Верховної Ради Роман Ткач заявив, що згідно з рішенням центрального штабу вся робота щодо підготовки наступних виборів переноситься в реґіони.

Завдання Прикарпаття, яке найактивніше підтримало Віктора Ющенка, окрім бездоганної організації виборів в області, підготувати кілька тисяч спостерігачів, які будуть працювати в східних областях України. Для них уже зараз проводяться навчальні семінари. Також усі, хто бажає, зможуть записатися в так званий агітаційний корпус, що буде проводити роз”яснювальну роботу. Роман Ткач також роз”яснив події у Верховній Раді, пов”язані з ухваленням змін до Конституції, оскільки це викликає численні запитання з боку галичан:

“По-різному оцінюють цей крок. Хтось каже: націоналістичний шабаш, політична гра, інтрига. Різні оцінки були. Я ж особисто це сприймав як нашу перемогу”.

Голова крайової організації Народного руху України наголосив, що коаліція “Сила народу” під час перебігу помаранчевої революції обрала саме такий шлях розгортання подій:

“Коли б ми пішли отим шляхом і силою, тим, що б сподобалось вулиці, посадили Ющенка в президентське крісло, це не означало б, що в Україні запанував би спокій. Я боюся, що в Україні стало б гірше”.

Принагідно Роман Ткач зауважив, що опонента Віктора Ющенка - Віктора Януковича все ж підтримало, щонайменше, 9 мільйонів виборців і завдання як Віктора Ющенка, так і його команди після перемоги на президентських виборах докласти всіх зусиль, щоб об”єднати країну.

Він також наголосив, що на його переконання дещо недооцінюється важливість третього туру президентських виборів. Після помаранчевої революції запанувала певна ейфорія. Але Ющенко ще не переміг. І саме зараз необхідно докласти всіх зусиль для його перемоги на виборах. І галичани в цьому контексті повинні стати прикладом згуртованості і наполегливої праці задля перемоги народного кандидата.
XS
SM
MD
LG