Доступність посилання

ТОП новини

(11:25) Комуністи вимагають створити у парламенті Тимчасову слідчу комісію для розслідування інформації щодо фінансування виборчої кампанії Віктора Ющенка за рахунок коштів уряду США


Про це заявив сьогодні на пленарному засіданні парламенту член фракції КПУ Сергій Гмиря. Він нагадав, що нещодавно у пресі з''явилась відповідна інформація і її необхідно дослідити, оскільки подібні, на його думку, події сьогодні розвиваються в Румунії, а завтра вони можуть розпочатися в Росії, Білорусі, Молдові. "За американські гроші намагаються реанімувати ті сили, які продемонстрували свою неспроможність", - висловив думку С.Гмиря.

Про це заявив сьогодні на пленарному засіданні парламенту член фракції КПУ Сергій Гмиря. Він нагадав, що нещодавно у пресі з''явилась відповідна інформація і її необхідно дослідити, оскільки подібні, на його думку, події сьогодні розвиваються в Румунії, а завтра вони можуть розпочатися в Росії, Білорусі, Молдові. "За американські гроші намагаються реанімувати ті сили, які продемонстрували свою неспроможність", - висловив думку С.Гмиря. Як відомо, раніше у пресі також з''являлася інформація про фінансування виборчої кампанії Віктора Януковича з боку Росії. Однак комуністи цієї теми сьогодні не торкалися.

Офіційний представник Держдепартаменту США Ричард Баучер спростував обвинувачення на адресу США з боку В.Януковича у фінансуванні виборчої кампанії кандидата у Президенти України В.Ющенка.
XS
SM
MD
LG