Доступність посилання

ТОП новини

45% УКРАЇНЦІВ ВВАЖАЮТЬ, ЩО КУЧМА ЗАВЕРШУЄ СВОЄ ПЕРЕБУВАННЯ НА ПОСТУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ГАНЬБОЮ – ОПИТУВАННЯ


44,9% українців вважають, що Леонід КУЧМА завершує своє перебування на посту Президента України з ганьбою. Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать результати опитування Українського центру економічних і політичних досліджень ім. О.Разумкова.

35,5% опитаних вважають, що Л.КУЧМА завершує своє президентство як невиразний політик. Лише 8% респондентів вважають, що Л.КУЧМА завершує своє перебування на президентській посаді, зберігши авторитет і повагу в суспільстві. Іншою думки дотримуються 4,6% опитаних, було важко відповісти на це запитання 7% респондентів.

75,9% опитаних вважають, що дії Президента Л.КУЧМИ впродовж останніх місяців були спрямовані на захист власних інтересів та інтересів свого політичного оточення, лише 11,5% респондентів вважають, що його дії були спрямовані на захист загальнонаціональних інтересів. Важко відповісти на це запитання було 12,6% опитаних.

Директор політико-правових програм Центру Разумкова Ігор ЖДАНОВ зазначив, що така оцінка дій глави держави є наслідком позиції Президента в ході виборчої кампанії і його поведінки після другого туру виборів: він не захистив конституційне право громадян на свободу вибору, допустив тотальне використання адмінресурсу на користь кандидата від влади, а після другого туру його дії не рідко йшли в розріз з реальними потребами суспільства.UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG