Доступність посилання

ТОП новини

Європейський Союз вітає попередні результати переголосування другого туру виборів Президента України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нідерландського головування в ЄС


Прес-служба посилається на телефонну розмову голови Ради Євросоюзу, прем''єр-міністра Нідерландів Яна Балкененде з кандидатом на Президента, лідером блоку партій "Наша Україна" Віктором Ющенком. Прес-служба ще раз зазначає, що відповідно до оцінки Організації з безпеки та співпраці в Європі, вибори Президента України при переголосуванні другого туру значно наблизилися до міжнародних стандартів демократії. ЄС упевнений, що скарги у зв''язку з ходом виборчого процесу будуть розглянуті належним чином.

Нідерландське головування Євросоюзу закликає українців докласти всіх зусиль для збереження внутрішньої єдності країни, і впевнене, що Україна конструктивно співпрацюватиме зі своїми сусідами. Балкененде наголосив на спільному інтересі ЄС та України до співпраці, і відзначив важливість того, щоб у найближчому майбутньому ця співпраця просунулася вперед.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG