Доступність посилання

ТОП новини

Штаб кандидата на найвищу посаду у державі Віктора Януковича сподівається, що Верховний Суд визнає результати виборів 26 грудня такими, що не дають змоги встановити волевиявлення громадян, та ухвалить рішення про проведення нових виборів Президента


Про це сьогодні вкотре на прес-конференції заявили керівник штабу Тарас Чорновіл та представник Януковича у ЦВК Нестор Шуфрич.

Про це сьогодні вкотре на прес-конференції заявили керівник штабу Тарас Чорновіл та представник Януковича у ЦВК Нестор Шуфрич.

“Основна мета все-таки - проведення нових виборів. І накопичені у виборчому процесі порушення так чи інакше “грають далі”. Тому що пішов отой “маховик”. Тому необхідно запускати абсолютно новий виборчий процес”, - сказав Тарас Чорновіл.

Хоча скаргу щодо скасування офіційних результатів, оприлюднених Центрвиборчкомом позавчора, до Верховного Суду команда колишнього прем’єра ще не подала.

За законом, на цю процедуру вони мають 7 днів.

За словами Тараса Чорновола, позивачі не пропонуватимуть суду свого варіанту вирішення , але вважають за можливе як призначення нових виборів Президента, так і визнання Віктора Януковича переможцем перегонів за результатами другого туру.

Сьогодні представники штабу колишнього провладного кандидата спростували звинувачення опозиціï у затягуванні виборчого процесу та оголошення результатів виборів.

Неподання ж сьогодні скарги до Верховного Суду, як це було анонсовано вчора, вони пояснили ретельною підготовкою документу та бажанням підготувати його у максимально зручному для розгляду Судом вигляді.
XS
SM
MD
LG