Доступність посилання

ТОП новини

Верховний Суд призупинив до завтра розгляд скарги кандидата на Президента Віктора Януковича щодо скасування результатів президентських виборів


Верховний Суд сьогодні дозволив публікацію у газетах "Урядовий кур''єр" і "Голос України" постанови ЦВК про визнання Віктора Ющенка переможцем на виборах Президента після 19 січня


Сьогодні суд закінчив частину оголошення клопотань та перейшов до заслуховування сторін, тобто, до розгляду скарги по суті.

Сторонами у процесі виступають представники обох кандидатів на президентство – Віктора Ющенка та Віктора Януковича, а також Центральна виборча комісія.

Вдень суд відмовився виконати прохання сторони Януковича про усунення від головування у суді Анатолія Яреми, а потім і усього складу палати з цивільних справ.

Верховний Суд сьогодні дозволив публікацію у газетах "Урядовий кур''єр" і "Голос України" постанови ЦВК про визнання Віктора Ющенка переможцем на виборах Президента після 19 січня.

Таке рішення суд ухвалив у зв''язку з тим, що скарга Віктора Януковича має бути розглянута у п''ятиденний термін від дня її подачі, тобто до завтрашнього дня включно.

Тим часом табір Віктора Ющенка звинувачує своїх опонентів у затягуванні справи.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG