Доступність посилання

ТОП новини

Жертвами нещасного випадку у Південнокитайському морі стали двоє угорців.


Василь Плоскіна

Угорщина, 26 січня 2005 – Таїландська поліція розшукує двох угорців, які зникли у вівторок внаслідок аварії на паромі у Сіамській затоці. Місяць тому під час стихійної катастрофи у Бенгальській затоці зникли ще четверо угорських туристів. Про їхню долю і досі нічого не відомо офіційним властям

Представник морської поліції Таїланду повідомив, що у вівторок без вісти пропали двоє угорських туристів, які, вірогідно, були пасажирами парому, що курсував у Сіамській затоці між одним з островів та материковим узбережжям на сході Таїланду. Цей паром зазнав аварії 25 січня. Фахівці висувають версію, що трагедія сталася через те, що транспортний засіб був перевантажений пасажирами, у тому числі із Західної Європи. Згідно з останніми даними, під час аварії загинули щонайменше семеро осіб і сімнадцятеро пасажирів зникли без вісти. Серед останніх були двоє угорців, троє шведів, один громадянин Швейцарії, один німець, один австрієць, один норвежець та житель Британських островів. Решта зниклих, як вважає поліція острова Самуй, були таїландцями.

Як відомо, паром перевозив туристів з іншого острова Фанґан. Буйна тропічна рослинність, численні пляжі й розважальні заклади користуються великою популярність серед іноземних туристів, котрі приїжджають сюди тисячами. Того дня жертви нещасного випадку на паромі саме повертались з дискотеки. Згідно з повідомленням правоохоронців, на палубі судна знаходилось набагато більше пасажирів, ніж дозволяють норми безпеки. Очевидно ця обставина і призвела до того, що паром перевернувся у відкритому морі. Пошуки зниклих 17 людей тривали всю ніч і протягом дня у вівторок, але знайти їх не пощастило, як не вдалося натрапити і на сліди сотень і тисяч інших іноземних туристів, які загинули місяць тому у Бенгальській затоці від ударів цунамі. Угорська влада, наприклад, досі не має жодних відомостей про чотирьох угорських громадян, які відпочивали у Таїланді наприкінці грудня.

Тамтешні морські курорти є улюбленим місцем відпочинку угорських туристів середнього рівня достатку. Для багатьох з них така туристична подорож обійшлася в копієчку, адже подорожувати з Європи в Південну Азію доводиться літаком. Події останніх тижнів, однак, зменшили наплив угорських туристів у Таїланд. Зараз вони воліють відпочивати у безпечніших місцях.
XS
SM
MD
LG