Доступність посилання

ТОП новини

Президент України Віктор Ющенко і його дружина відлітають із Кракова до швейцарського міста Давоса для дводенної участі у Всесвітньому економічному форумі


Сьогодні В.Ющенко візьме участь у пленарному засіданні Форуму, де звернеться до учасників зі спеціальним посланням.

Сьогодні В.Ющенко візьме участь у пленарному засіданні Форуму, де звернеться до учасників зі спеціальним посланням. Планується, що у Давосі Президент України проведе двосторонні зустрічі з представниками світової політичної та ділової еліти. Зокрема, він зустрінеться з федеральним канцлером Німеччини Герхардом Шредером, президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Жаном Лем’єром, прем''єр-міністром Туреччини Реджепом Ердоганом, колишнім президентом США Біллом Клінтоном, генеральним директором Світової організації торгівлі Супачаї Панітчпакді, головою ради директорів компанії "Майкрософт" Біллом Ґейтсом.

Окрім цього, планується участь Президента України у робочій вечері з представниками ділових кіл, зустріч з пресою та ексклюзивне інтерв''ю телекомпаніям "Сі-Ен-Ен" і "Бі-Бі-Сі". Завтра він продовжить зустрічі. Зокрема, матиме розмову з прем''єр-міністром Королівства Норвегії Магне Бондевіком.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG