Доступність посилання

ТОП новини

Президент Віктор Ющенко має намір обговорити у лютому з керівництвом Європейської комісії можливість надання статусу країни з ринковою економікою


Про це йдеться у повідомленні прес-служби Президента з посиланням на зустріч Ющенка з головою Європейської комісії Жозе Баррозу в Давосі. Зокрема, політики домовилися, що в лютому український Президент відвідає Брюссель, де зустрінеться з керівництвом Єврокомісії.

Під час цих зустрічей, зі слів Ющенка, крім питання щодо статусу країни з ринковою економікою, обговорюватимуться також інші проблемні питання, які стосуються України. В.Ющенко зазначив під час зустрічі з Баррозу, що Україна бере на себе зобов''язання виконати трирічний план співпраці з Європейським Союзом.

Комісар із зовнішніх відносин і європейської політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер і верховний представник Європейського Союзу зі спільної зовнішньої політики й безпеки Хав''єр Солана мають намір сьогодні подати Євроокомісії свої пропозиції щодо надання Україні статусу країни з ринковою економікою.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG