Доступність посилання

ТОП новини

Новий голова Івано-Франківської обласної держадміністрації заявив, що повністю змінить чиновницький апарат.


Іван Костюк

Івано-Франківськ, 7 лютого 2005 - Новий голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Роман Ткач заявив у своєму інтерв”ю, що повністю змінить апарат підлеглої йому структури. Його заступниками та керівниками підрозділів стануть представники недавньої опозиції. Одним з першочергових завдань Роман Ткач вважає створення умов для повернення десятків тисяч заробітчан-прикарпатців на батьківщину.

На Прикарпатті очікували, що головою обласної держадміністрації президент призначить керівника обласного штабу “Нашої України” мера міста Івано-Франківська Зіновія Шкутяка. Певною несподіванкою стало те, що посаду керівника області обійняв голова крайової організації Народного руху України, депутат фракції “Наша Україна” у Верховній Раді Роман Ткач. У своєму першому інтерв”ю уже в ранзі керівника області Роман Ткач, відповідаючи на запитання кореспондента радіо “Свобода”, заявив, що під його керівництвом буде змінено чиновницький апарат обласної держадміністрації. Ці зміни будуть результатом переговорів між представниками політичних сил, які підтримали Помаранчеву революцію:

“Я буду старатись, щоб принаймні будь-яка посада, яка вимагає узгодження, пройшла через узгодження тих політичних сил, які підтримували коаліцію “Сила народу”, і політичних сил (я маю на увазі блок Юлії Тимошенко, Соціалістичну партію та блок Віктора Ющенка)”.

Роман Ткач також наголосив, що однією з найбільших проблем, яку йому доведеться вирішувати, буде створення умов для того, щоб заробітчани з Івано-Франківщини повернулись на батьківщину:

“У той же час одна з найбільших проблем поруч з проблемою “влада-народ” - це друга проблема. Я не можу назвати точно цифру. Але десятки тисяч наших краян є заробітчанами. Отож, Господи Боже, допоможи мені, щоб вони повернулися, жили і працювали тут. Оце завдання номер один”.

Призначення голови крайової організації Народного руху України більшість з представників владних та політичних структур Івано-Франківщини оцінюють як вдалий крок президента. Зокрема на цьому наголошує один з лідерів Помаранчевої революції в області, заступник голови обласної ради Романія Постолянюк:

“Те, що зупинився президент на Романові Ткачі, я вважаю, що це правильно, бо це людина, яка має досвід роботи від голови сільської ради до голови райдержадміністрації. Я вважаю, що він гідно очолить обласну держадміністрацію. Упевнена, що він доведе, що влада буде не брехливою і підлою, а чесною і працюватиме на народ”.

Натомість депутат Верховної Ради від фракції “Наша Україна” Микола Круць вважає, що новому керівникові області ще треба виправдати покладені на нього сподівання:

“Я вважаю, що це великий кредит довіри до народного депутата, голови крайової організації Народного руху України”. Новий голова обласної держадміністрації Роман Ткач уже пообіцяв, що мешканці Івано-Франківщини з приходом нової влади відчують незабаром зміни на краще.
XS
SM
MD
LG