Доступність посилання

ТОП новини

Новий голова Івано-Франківської облдержадміністрації провів свою першу прес-конференцію.


Іван Костюк

Івано-Франківськ, 14 лютого 2005 - Новий голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Роман Ткач провів свою першу прес-конференцію. Новий керівник області заявив, що в основі його діяльності, на відміну від минулої влади, перебуватимуть проблеми кожної конкретної людини. Особливе значення надаватимуться боротьбі з корупцією.

Програма діяльності нової команди під керівництвом голови Івано-Франківської обласної держадміністрації Романа Ткача буде оприлюднена найближчими днями. Про це керівник області заявив на своїй першій прес-конференції. Він наголосив, що нова програма буде спрямована на вирішення проблем не лише реґіону загалом, але й кожної людини зокрема:

"Відповідно до цієї програми (а в основі цієї програми, як я вже сказав, є людина) особисто я зараз хочу переробити структуру влади, я хочу таку зробити структуру, щоб її коротко можна було назвати двома словами: людиноцентрична влада. Роман Ткач також наголосив, що в області згідно із законом будуть змінені всі заступники голови обласної держадміністрації. Він також запропонував керівникам відділів написати заяви на звільнення, водночас наголосивши, що жоден чиновник не буде звільнений з порушенням законодавства".

Новим головам райдержадміністрацій буде встановлений термін для виконання завдань, поставлених урядом: не більше 45 днів. За словами Романа Ткача, якщо керівники на місцях не справлятимуться із поставленими завданнями, їх буде звільнено. Загалом новий голова обласної держадміністрації переконаний, що він вимагатиме дотримання закону від усіх своїх підлеглих, оскільки дотримується його сам. Особлива увага буде звернена на боротьбу з корупцією:

"Ця хвороба - корупція пустила таке глибоке коріння, такі метастази пішли по суспільному організму, що без хірургічного, амбулаторного втручання (я не медик, а використовую такі фрази) не обійтися".

Голова обласної держадміністрації запропонував журналістам допомогти йому в боротьбі з корупцією і закликав громадськість протистояти цьому злу. Загалом Роман Ткач переконаний, що він та очолювана ним команда спроможні здійснити нові якісні зміни в економічному та суспільному житті Прикарпаття.
XS
SM
MD
LG