Доступність посилання

ТОП новини

Ющенка не вірно поінформували про ситуацію в Донецьку.


Сергій Гармаш

Донецьк, 16 лютого 2005 - Критика президента Ющенка на адресу донецької влади під час його візиту до шахтарського краю була обумовлена тим, що президента неправильно поінформували. Так прокоментував візит президента голова обласної ради Донеччини Борис Колесников:

“Недобросовісні співробітники та помічники підготували матеріал, який не відповідає дійсності. І хочу нагадати, що в Донецькій області другий після Києва розмір середньої заробітної плати. А багатьом шахтам сьогодні не вистачає людей і не проблема безробіття, а проблема зайняття вільних робочих місць. Цьому буде дана детальна оцінка і обласною адміністрацією, і обласною радою, і я вважаю, що протягом 30-40 днів всі питання, яких торкнувся президент, будуть вивчені відповідними управліннями облдержадміністрації та комісіями облради, і буде дана відповідь. Інформація багато в чому не відповідає дійсності”.

В такій же тональності Борис Вікторович говорив і про критику Ющенка на адресу спеціальних економічних зон в області:

“Я вважаю, що президента невірно поінформували. У нас відбулась бесіда після його виступу. Він прийняв аргументи обласної ради, і буде окрема нарада з цього питання . Ті недобросовісні співробітники, які підготували інформацію для президента, я думаю, він дасть належну оцінку”.

У той же час, опікуючись місцевими СЕЗами, депутати обласної ради на своїй сесії 15 лютого створили окрему депутатську комісію з інвестиційної діяльності та розвитку територій. До речі, колишній голова обласної адміністрації Анатолій Близнюк був обраний головою постійної комісії облради з питань економічної політики, бюджета та фінансів.

Підтримав голову обласної ради і новий керівник обладміністрації Донеччини Вадим Чупрун:

“Я підтримую Бориса Вікторовича в тому плані, що треба ретельніше вивчити все те, що було сказано. Не можна сьогодні рубати з плеча, тому що є моменти, які не зовсім точні в матеріалах, які були підготовлені президенту для цієї промови. Нам треба ретельно вивчити все і об’єктивно підійти до кожного моменту, який був піднятий президентом”.

Із своєю командою Вадим Чупрун обіцяв журналістам визначитись найближчим часом. У той же час він висловив думку, що заявлена Кабміном модель структури обласних адміністрацій, в якій керівник області має лише 4 заступників, не підходить Донецькому регіону. На думку Вадима Чупруна, оптимальна для області та структура, яка є зараз:

“Ми обговорювали це питання, я вважаю, що для Донецької області це просто не реально. Це просто не об’єктивно, якщо буде така жорстка позиція. Я свою думку висловив. Висловив її і прем’єру, і голові нашої держави”.

Зараз новий донецький лідер, за його словами, поки що тільки вивчає ситуацію в області.
XS
SM
MD
LG