Доступність посилання

ТОП новини

Голова Івано-Франківської обласної держадміністрації провів круглий стіл із журналістами.


Іван Костюк

Івано-Франківськ, 25 лютого 2005 - Голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Роман Ткач провів круглий стіл із журналістами. Керівник області заявив, що має проблеми з кадровими призначеннями. Причину цього Роман Ткач вбачає в тому, що його партнери по опозиції ніяк не можуть усвідомити, що вони прийшли до влади і зараз необхідно працювати задля налагодження ефективної діяльності господарства реґіону.

Зустріч голови обласної держадміністрації Романа Ткача з провідними журналістами Івано-Франківщини тривала дві години. Це була найдовша розмова у форматі круглого столу керівника області з представниками мас-медіа впродовж усіх минулих років. Роман Ткач заявив, що прагне налагодити якомога ефективнішу співпрацю із журналістським корпусом і сподівається на допомогу четвертої влади. Він пообіцяв проводити щомісячні зустрічі із журналістами, а за необхідності відбуватимуться брифінги.

Голова обласної держадміністрації також заявив, що зараз його найбільша проблема – це кадрові призначення. Опозиціонери, які прийшли до керівництва реґіоном і звикли до того, що впродовж років вони протистояли владі, ніяк не можуть усвідомити, що розпочалася клопітка робота вже в новій якості. Водночас Роман Ткач підкреслив, що влада не може бути босою і голодною. Інакше це прямий шлях до корупції:

“Босої, голодної і хапаючої влади я не хочу. Йдеться про зарплату. Сьогодні в Києві проробляється план щодо підвищення зарплати. Сьогодні я дивився відомість. Колишній керівник ОДА Вишиванюк – 1518 гривень зарплата. Це смішно”.

Роман Ткач також пообіцяв, що буде намагатись працювати в режимі максимальної прозорості. Відтепер усі керівники відділів та управлінь обласної держадміністрації зможуть надавати довідки журналістам без будь-яких розпоряджень та вказівок голови.

Про всі поточні події журналісти дізнаватимуться із щоденної стрічки новин та на сайті обласної держадміністрації, де буде постійно розміщатися вся документація та розпорядження. Керівник області також зауважив, що після старого керівництва йому залишилась нелегка спадщина. Для прикладу Івано-Франківщина впродовж багатьох років звітувала, що в області будується найбільше шкіл у державі. З цього приводу Роман Ткач наголосив:

“На окремій прес-конференції я вам ще розкажу про будівництво впродовж останніх років в області. 22 мільйони гривень боргу. Це означає, що впродовж восьми років ніхто нічого в області будувати не буде за державний рахунок”.

І таких досягнень, які тягнуть за собою цілу низку проблем, на Прикарпатті чимало. Голова Івано-Франківської обласної держадміністрацїі Роман Ткач запевнив: він намагатиметься змінити ситуацію в області. Однак заявив, що на диво сподіватися не варто. Значною мірою успіхи його команди залежатимуть від того, наскільки громадськість допомагатиме в роботі нової влади.
XS
SM
MD
LG