Доступність посилання

ТОП новини

На Прикарпатті розпочинається формування обласної організації партії “Народний Союз “Наша Україна”.


Іван Костюк

Івано-Франківськ, 11 березня 2005 - На Прикарпатті розпочинається формування обласної організації партії “Народний Союз “Наша Україна”. Комітет з організації нової політичної структури очолив колишній керівник обласного штабу Віктора Ющенка мер міста Івано-Франківська Зиновій Шкутяк. Водночас він позбувся свого позапартійного статусу, написавши заяву на вступ до партії, що створюється. Найактивніше в реґіоні створення партії “Народний Союз “Наша Україна” підтримує колишня партія “Реформи і порядок”, яка зараз має назву “Наша Україна”.

Депутат Верховної Ради член фракції “Наша Україна” Микола Круць та мер Івано-Франківська Зиновій Шкутяк, який донедавна очолював обласний штаб Віктора Ющенка, були запрошені від Прикарпаття до Ради, яка займається формуванням нової партії “Народний Союз “Наша Україна”. Створення обласної організації новоствореної політичної структури, яку вже зараз називають провладною, очолив міський голова Івано-Франківська Зиновій Шкутяк. Він також позбувся свого позапартійного статусу, який мав упродовж багатьох років.

Зиновій Шкутяк написав заяву на вступ до “Народного Союзу “Наша Україна”. Водночас він не підтримує думки про те, що нова партія стане винятково провладною: “При всьому тому скептицизмі, який є, що партія є провладною, я думаю, що ми з вами розуміємо, що ті великі очікування, які є в суспільстві, і ті великі зміни, які суспільство повинно зробити для того, щоб ми жили нормально, потрібна партія, яка об’єднуватиме якомога більше людей, працюватиме на конструктив”.

Найактивніше створення нової партії на Івано-Франківщині підтримує партія “Наша Україна”, колишня “Реформа і порядок”. Голова обласної організації “Нашої України” Олег Синютка заявив: “Члени нашої обласної організації брали участь у роботі з’їзду партії “Народний Союз “Наша Україна”. Таким чином ми і структурно, і членською базою беремо участь і спільно працюємо над створенням партії “Народний Союз “Наша Україна”.

Зиновій Шкутяк наголосив, що найближчими днями в усіх районних центрах області відбудуться установчі конференції щодо створення місцевих осередків нової партії. Він також зауважив, що до партії вже зараз готові вступити тисячі галичан. Партія “Народний Союз “Наша Україна”, на переконання Зиновія Шкутяка, вже незабаром стане найпотужнішою політичною структурою не лише в реґіоні, але і в державі:

“Я маю таку думку, що це буде справді народна партія, яка працюватиме на наше суспільство”.

Зараз на Прикарпатті політики, які входять до організаційного комітету обласної організації партії “Народний Союз “Наша Україна”, ведуть переговори з різними політичними структурами щодо співпраці або ж об”єднання.
XS
SM
MD
LG