Доступність посилання

ТОП новини

Уже третій журналіст з Росії - Савік Шустер приходить на українське телебачення. Як і попередні, він працюватиме на телеканалі “ICTV”


Сам Савік Шустер пояснив свою позицію на прес-конференції так: “Я подумав, що для будь-якого журналіста те, що відбувається в Україні, – це певний професійний виклик: це цікаво, це ризиковано – сьогодні всі вимоги до нашого фаху, всі чинники, всі критерії якось зосередилися в Україні”.

Раніше Савік Шустер працював на російському каналі “НТВ”, а ще раніше очолював московське бюро радіо “Свобода”. Нині його запросили вести велике щотижневе інтерактивне ток-шоу у прямому ефірі.

Телекомпанія пояснює, що канал ICTV хоче посилити своє суспільно-політичне мовлення за найвищими стандартами західної ліберальної журналістики.

А сам Савік Шустер пояснив свою позицію на прес-конференції так: “Я подумав, що для будь-якого журналіста те, що відбувається в Україні, – це певний професійний виклик: це цікаво, це ризиковано – сьогодні всі вимоги до нашого фаху, всі чинники, всі критерії якось зосередилися в Україні”.
XS
SM
MD
LG