Доступність посилання

ТОП новини

ЖУРНАЛІСТИ НАЗИВАЮТЬ ТИМОШЕНКО НАЙВДАЛІШИМ ПОЛІТИКОМ ПЕРШОГО КВАРТАЛУ 2005 РОКУ, ЯНУКОВИЧА - НАЙБІЛЬШ НЕВДАЛИМТакими є дані опитування 77 столичних та регіональних журналістів, яке було проведено Фондом "Демократичні ініціативи".

Зокрема, як повідомив на прес-конференції у Києві директор фонду "Демократичні ініціативи" Ілько КУЧЕРІВ, за Ю.ТИМОШЕНКО як найвдалішого політика було віддано 62 голоси, за Президент України Віктора ЮЩЕНКА – 45 голосів.

Також до першої п''ятірки увійшли міністр внутрішніх справ України Юрій ЛУЦЕНКО (21 голос), голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН (17 голосів), секретар Ради національної безпеки і оборони України Петро ПОРОШЕНКО та міністр фінансів України Віктор ПИНЗЕНИК – по 6 голосів.

Як найбільш невдалий політик І кварталу В.ЯНУКОВИЧ отримав 47 голосів, також до першої п''ятірки увійшли лідер СДПУ(о) Віктор МЕДВЕДЧУК (25 голосів), секретар РНБО П.ПОРОШЕНКО (13 голосів), народний депутат України Нестор ШУФРИЧ (11 голосів), екс-президент України Леонід КУЧМА та лідер Прогресивної соціалістичної партії України Наталя ВІТРЕНКО – по 8 голосів.

Щодо фінансово-промислових груп, то частина журналістів (30 із 77) не стала відповідати на запитання, які з них є найвдалішими, які навпаки. Натомість, решта експертів назвала найбільш вдалою ФПГ першого кварталу “Індустріальний союз Донбасу” (14 голосів), на другому місці група "Приват" (12 голосів). Також до першої п''ятірки увійшли Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча (5), "Запоріжсталь" та "Укрсиббанк" - по 3 голоси.

Найневдалішою із ФПГ І кварталу журналісти назвали "Інтерпайп" (17 голосів), на 2-му місці – “СКМ” (10 голосів), до п''ятірки також увійшли ІСД (5 голосів), група "Приват" та група Медведчука-Суркіса – по 4 голоси.

Більшість опитаних журналістів переважно позитивно оцінюють діяльність нової влади та виконання нею передвиборних обіцянок у І кварталі – середній бал оцінки 5,8 за 10-бальною шкалою.

Оцінка журналістів того, наскільки нова влада виправдовує високі очікування більшості населення України, становила 5,6 бала; ефективність заходів, які здійснила нова влада для налагодження співпраці з бізнесом – 4,6 бала, а для налагодження співпраці з громадськими організаціями – 4,3 бала.

Більшість журналістів (54%) не згодні з тим, що нова влада все більше починає нагадувати стару, водночас згодні з цим твердженням 28% журналістів.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG