Доступність посилання

ТОП новини

Таємниця успіху Кличків очима угорських оглядачів.


Василь Плоскіна


Угорщина, 14 квітня 2005 – У книгарнях Угорщини з’явилась книжка про спортивний феномен братів Кличків. Авторами документальної розповіді про знаменитих українських атлетів є журналісти Ласло Пешті та Йожеф Турані. Випустило книжку будапештське видавництво “Box Production Kiado”.

Автори завдячують появі книжки про Кличків колишньому чемпіонові світу з професійного боксу у найлегшій ваговій категорії Іштвану Ковачу. Кілька років тому Коко (так по-дружньому називають Ковача болільники на батьківщині) організував дві зустрічі з братами Віталієм та Володимиром Кличками в одному з боксерських клубів у Будапешті. Про це у свій час повідомляло радіо "Свобода". Ковач допоміг журналістам Ласлові Пешті та Йожефу Турані з організацією поїздки на легендарну спортивну базу “Universum Box-Promocion” у Гамбург, де тренувався сам і де розпочався злет професійної боксерської кар’єри Кличків.

Ексклюзивне інтерв’ю з молодшим братом Володимиром становить оригінальну частину книги. Решта матеріалів оформлені як авторський переказ на основі джерел із світової періодики та документальних книг-бестселерів про Кличків.

Угорська книжка про українських боксерів добре ілюстрована, написана легко й доступно для широкої читацької аудиторії. Угорський читач знайде для себе багато нової інформації про особистості Кличків і передусім про такі риси їхнього характеру, як цілісність натури, невтомність, цілеспрямованість тощо. Із захопленням розповідають автори і про феноменальні фізичні дані Кличків. Про це читаємо в заголовках “Вже сама поява змушує поважати їх”, “Вова – запеклий боєць”, “Уміють тримати інших на відстані”, “Де поцілять – людина ламається навпіл”. Є в книзі і розділ діяльність фан-клубу ім. братів Кличків в Угорщині.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG