Доступність посилання

23 Листопад 2017, Київ 05:27

Таємниця успіху Кличків очима угорських оглядачів.


Василь Плоскіна


Угорщина, 14 квітня 2005 – У книгарнях Угорщини з’явилась книжка про спортивний феномен братів Кличків. Авторами документальної розповіді про знаменитих українських атлетів є журналісти Ласло Пешті та Йожеф Турані. Випустило книжку будапештське видавництво “Box Production Kiado”.

Автори завдячують появі книжки про Кличків колишньому чемпіонові світу з професійного боксу у найлегшій ваговій категорії Іштвану Ковачу. Кілька років тому Коко (так по-дружньому називають Ковача болільники на батьківщині) організував дві зустрічі з братами Віталієм та Володимиром Кличками в одному з боксерських клубів у Будапешті. Про це у свій час повідомляло радіо "Свобода". Ковач допоміг журналістам Ласлові Пешті та Йожефу Турані з організацією поїздки на легендарну спортивну базу “Universum Box-Promocion” у Гамбург, де тренувався сам і де розпочався злет професійної боксерської кар’єри Кличків.

Ексклюзивне інтерв’ю з молодшим братом Володимиром становить оригінальну частину книги. Решта матеріалів оформлені як авторський переказ на основі джерел із світової періодики та документальних книг-бестселерів про Кличків.

Угорська книжка про українських боксерів добре ілюстрована, написана легко й доступно для широкої читацької аудиторії. Угорський читач знайде для себе багато нової інформації про особистості Кличків і передусім про такі риси їхнього характеру, як цілісність натури, невтомність, цілеспрямованість тощо. Із захопленням розповідають автори і про феноменальні фізичні дані Кличків. Про це читаємо в заголовках “Вже сама поява змушує поважати їх”, “Вова – запеклий боєць”, “Уміють тримати інших на відстані”, “Де поцілять – людина ламається навпіл”. Є в книзі і розділ діяльність фан-клубу ім. братів Кличків в Угорщині.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG