Доступність посилання

ТОП новини

Державний секретар Олександр Зінченко заявляє про необхідність проведення загальнонаціонального референдуму з політреформи


При цьому Зінченко не уточнив, чи вважає необхідним проведення референдуму до 1 вересня, коли мають набрати чинності зміни. Держсекретар наголосив, що Президент Віктор Ющенко погодився із законопроектом №4180, однак, на думку Зінченка, ці зміни недосконалі.

Про це він сказав, виступаючи в Українській академії політичних наук.

При цьому Зінченко не уточнив, чи вважає необхідним проведення референдуму до 1 вересня, коли мають набрати чинності зміни.

Держсекретар наголосив, що Президент Віктор Ющенко погодився із законопроектом №4180, однак, на думку Зінченка, ці зміни недосконалі.

Лідер Соціалістичної партії Олександр Мороз заявив сьогодні у Симферополі на зустрічі з кримськими депутатами, що СПУ не допустить перегляду політичної реформи новою владою: “Я знаю, що у декого з представників влади є сьогодні бажання зафіксувати нинішню ситуацію надалі, думаючи про свій власний інтерес, замість того, щоб реалізувати у повному змісті політичну реформу. Ми цього не допустимо, реформа буде здійснена обов’язково, навіть якщо та частина, що стосується місцевого самоврядування не набере чинності, то набуде чинності та частина, що стосується повноважень і прав президента, уряду і парламенту”.
XS
SM
MD
LG