Доступність посилання

ТОП новини

Офіційний Київ і НАТО почали інтенсифікований діалог щодо прагнення України стати членом Альянсу


Про це повідомили у Вільнюсі міністр закордонних справ України Борис Тарасюк і генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер за результатами засідання комісії “Україна-НАТО”. Міністр Тарасюк повідомив, що Президент Віктор Ющенко відновив у Воєнній доктрині України положення про мету вступу України у Європейський Союз і НАТО. Минулого року колишній Президент Леонід Кучма виключив ці положення з документа.


Про це повідомили у Вільнюсі міністр закордонних справ України Борис Тарасюк і генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер за результатами засідання комісії “Україна-НАТО”.

Інтенсифікований діалог - це перший етап офіційної підготовки країн-кандидатів до членства в НАТО.

Державний секретар США Кондоліза Райс сьогодні у Вільнюсі заявила:

“НАТО у відповідь на історичні вибори в Україні запросило Україну розпочати поглиблений діалог стосовно членства. Під час зустрічі минулого місяця президент Буш запевнив Президента Ющенка у нашій підтримці прагнення України інтегруватись у євроатлантичні структури”, - оголосила пані Райс, державний секретар США.

Міністр Тарасюк повідомив, що Президент Віктор Ющенко відновив у Воєнній доктрині України положення про мету вступу України у Європейський Союз і НАТО. Минулого року колишній Президент Леонід Кучма виключив ці положення з документа.
XS
SM
MD
LG