Доступність посилання

ТОП новини

Білорусь вважає неправдивою інформацію закордонних ЗМІ про затримання українських і російських громадян у Мінську під час проведення 26 квітня маршу "Чарнобыльский шлях"


У вівторок мінська міліція під час несанкціонованого мітингу затримала 5 громадян України і 14 громадян Росії. Українців засудили до адміністративного арешту на термін від 9 до 15 діб. Як повідомив голова “Національного альянсу” Ігор Гузь, ще 26 квітня заарештовані українці оголосили голодування.


Про це заявив сьогодні представник МЗС Білорусі Руслан Єсін. Він наголосив, що відповідно до Віденської конвенції про консульські відносини, білоруська сторона забезпечила затриманим консульський доступ.

У вівторок мінська міліція під час несанкціонованого мітингу затримала 5 громадян України і 14 громадян Росії. Українців засудили до адміністративного арешту на термін від 9 до 15 діб.

Як повідомив голова “Національного альянсу” Ігор Гузь, ще 26 квітня заарештовані українці оголосили голодування.

“Ми оголосили голодування позавчора ще. Ми перебуваємо у мінському спецприйомнику. Зауваження у нас були до суду, який виносив вироки, згідно зі списком, який йому хтось надав. Такий список ми побачили, де чітко було розписано навіть до суду, хто скільки має бути (сидіти). І до працівників мінського ОМОНу (зауваження) жорстоко нас не били , але поштурхали конкретно, по нирках кілька разів дали,” – повідомив радіо “Свобода” один із заарештованих у Мінську українців телефоном українського консула. Представника МЗС сьогодні вперше після затримання українців у Білорусі допустили до них.

Міністерство закордонних справ України має намір оскаржити дії правоохоронних органів Білорусі у зв’язку з арештом українців.
XS
SM
MD
LG