![](http://gdb.rferl.org/0370106D-278C-4CEA-AF45-F448E4763542_w250.jpg)
Біля будинку Одеської міськради депутатів традиційно зустрічали учасники пікетування. Цього разу одесити вийшли на вулицю підтримати міського голову Едуарда Гурвіца.
А у сесійному залі розглядали важливі для одеситів питання. На думку місцевих спостерігачів, другий етап сесії відрізнявся повним взаєморозумінням депутатів та членів виконавчого комітету міськради та відсутністю політичного протистояння.
![](http://gdb.rferl.org/2D4E3B58-3DA5-4247-AF8F-D67ECF45F0A6_w250.jpg)
За повідомленням управління інформації Одеської міськради, 28 квітня депутати задовольнили і протест прокурора міста скасувавши власне рішення про приватизацію будинку кінотеатру „Одеса”, який має статус пам’ятника культурної спадщини. У 2003 році цей об’єкт був відчужений без узгодження відповідного органу охорони культурної спадщини.
„За часів правління вже екс міського голови Руслана Боделана в Одесі процвітало незаконне будівництво”. Таку заяву зробив на сесії заступник Одеського міського голови Михайло Кучук.
![](http://gdb.rferl.org/84B5C8EB-B0C1-4EE2-B477-A84758A57D55_w250.jpg)
До організаторів незаконних будівництв застосовані відповідні санкції – виписані штрафи.
Скандальна ситуація склалася і навколо популярного серед одеситів парку відпочинку імені Тараса Шевченка. Шість гектарів парку були відчужені зі згоди колишньої міської влади. Таким чином, зокрема, була продана земля колишнього Зеленого театру.
![](http://gdb.rferl.org/C6AC0D75-EAF1-4EFE-A461-D503D3E66F4B_w250.jpg)
Відчувається у міській Раді Одеси і наближення виборів 2006 року. Тут формуються фракції, які представляють різноманітні політичні партії. 28 квітня секретар Ради Олександр Прокопенко повідомив, що нині у міській Раді діють фракції Української морської партії, Народної партії, партій „Єдина Україна”, „Народний Союз Наша Україна”, Партії регіонів, СДПУ (о) , Партії захисників Вітчизни та Партії зелених України. Припинила свою діяльність фракція „Одеса”, серед членів якої був син колишнього міського голови Одеси Володимир Боделан.
![](http://gdb.rferl.org/08540B20-46E9-42D9-A502-4ADA9D99E466_w250.jpg)
Тим часом, п’ять депутатів Одеської міськради вже висловили готовність увійти до фракції „Батьківщина”. Серед них і депутат міськради Георгій Селянин, який закликав не порушувати більше питання про створення фракції до вирішення внутрішньопартійних проблем в обласній організації партії „Батьківщина”. Він повідомив, що нині існує три листи від об’єднання „Батьківщина”. Двома листами депутату Георгію Селянину доручають створити партійну фракцію, а вже у третьому пропонують утриматися від подібних дій. Існує і одноголосне рішення міської організації партії „Батьківщина” про створення такої фракції. Тим часом, депутати Одеської міськради, прихильні до Юлії Тимошенко, вирішили дочекатися остаточного рішення партії з цього питання.