Доступність посилання

ТОП новини

Партія „Наша Україна” в Одесі вірить у дієздатність нової міської влади.


Петро Каландирець

Одеса, 4 травня 2005 р.

В Одесі відбулось засідання Обласної ради партії „Наша Україна”. Розглянуті питання про поточну політичну ситуацію, участь партії в об’єднавчому процесі демократичних сил.

З доповіддю виступив голова обласної організації Володимир Курінний. Він зазначив, що партія „Наша Україна” (колишня „Реформи і порядок”) була одним з ініціаторів об’єднавчого політичного процесу. І сьогодні більшість активістів партії підтримують об’єднання здорових демократичних сил на підтримку Президента України Віктора Ющенка та Уряду Юлії Тимошенко. Але організацію непокоять методи окремих політичних сил, політичних діячів щодо створення нових політичних структур. Лідер регіональної організації підкреслив, що нині розпочинається підготовка до проведення з’їзду партії, на якому планується розглянути питання про участь партії в виборах 2006 року. Розглядаються три варіанти участі колишньої партії „Реформи і порядок” у виборчих перегонах: входження до блоку з НС „Наша Україна” та Блоком Юлії Тимошенко, самостійна участь у виборах та злиття з НСНУ. В організації триває дискусія з цього приводу.

Як повідомила пресова служба партійної організації, представники районних організацій та члени обласної ради висловилися за продовження дискусії, але застерегли лідерів партії від планів її ліквідації . Вони вважають, що партія повинна приймати участь в широкому блоці політичних сил на підтримку президента та уряду, зберігаючи самостійність. На регіональному рівні партія розглядає різні варіанти консолідації та блокування.

Обласна рада партії „Наша Україна” вирішила провести конференції районних осередків щодо перспектив партії та обласну конференцію організацію у травні поточного року.

Голова виконкому організації Семен Форшайт додав, що „обласна та міська організації партії вітають зміни, що сталися в Одеській міській раді”. За словами пана Форшайта, „міський голова Одеси Едуард Гурвіц буде мером для всіх одеситів незалежно від партійної приналежності, але одеський міський осередок ПРП пишається, що саме він висував Едуарда Гурвіца кандидатом на посаду міського голови у 2002 році”.

Як відомо, на виборах 2004 року більшість учасників голосування в Одесі підтримали тодішнього кандидата на посаду Президента України, лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Заступник голови партії „Наша Україна” в Одесі Наталка Чайчук вважає що настрої одеситів до 2006 року зміняться на користь нинішньої влади.

Наталка Чайчук: „Прихильники Віктора Ющенка в Одесі налаштовані працювати 24 години на добу і вирішити багато соціальних питань. Потрібно вирішувати проблеми які накопичилися не лише двома-трьома роками, але і десятиліттями. Ті хто не вірили у краще життя змінять свою позицію. В Одесі будуть кращі дороги, вирішені питання дахів, міжквартальних проїздів. Досвід доводить, що ці питання сьогодні турбують багатьох мешканців міста”.

Семен Форшайт висловив сумнів, що на з’їзді партії у травні-червні більшість делегатів підтримають ідею саморозпуску. „Настрої в регіональних організаціях зовсім інші” – вважає голова виконкому Одеської організації партії „Наша Україна”. Пан Форшайт не виключив можливості проведення консультацій про об’єднання з різними політичними силами, які приймали участь в Помаранчевій революції, перш за все з Блоком Юлії Тимошенко, НРУ, УНП, НСНУ.

Як зазначив Семен .Форшайт сьогодні Одеська обласна організація партії „Наша Україна” - одна з найвпливовіших в регіоні, вона має зареєстровані та дійові організації всіх районів та міст обласного підпорядкування , чисельність організації постійно збільшується і нараховує понад 2000 членів, серед яких багато політичних активістів, які працювали в штабах Віктора Ющенка на президентських виборах.
XS
SM
MD
LG