Доступність посилання

ТОП новини

Міністр юстиції України Роман Зварич не має юридичної освіти, проте, як він заявив сьогодні на спеціальній прес-конференції, “відчуває себе юристом” відповідно до своїх знань


Він стверджує, що отримав ступінь бакалавра у Манхеттенському коледжі, а потім навчався у Колумбійському університеті у Нью-Йорку. Відповідні документи про освіту Зварич привіз зі Сполучених Штатів і має намір передати їх до Кабінету міністрів.

Роман Зварич
Він стверджує, що отримав ступінь бакалавра у Манхеттенському коледжі, а потім навчався у Колумбійському університеті у Нью-Йорку.

Відповідні документи про освіту Зварич привіз зі Сполучених Штатів і має намір передати їх до Кабінету міністрів.

Роман Зварич: “Ведеться спланована широкомасштабна кампанія з намаганням дискредитувати моє ім’я. Я також з’ясував походження та інструментарій цієї акції, починаючи з неправильного написання мого прізвища, закінчуючи відвертою брехнею. Були задіяні і використані старі ідеологічні діаспорні війни і порахунки між бандерівцями, мельниківцями, “двійкарями”. Я розумію представників цих так званих патріотичних сил: Україна незалежна, воювати немає з ким”.
XS
SM
MD
LG