Доступність посилання

ТОП новини

Полiцiя в Сербiї затримала юнака, котрого пiдозрюють в причетностi до дитячої порнографiї за посередництвом iнтернету. Одночасно в Белградi закрили приватну клiнiку, в якiй виявлено порно-фiльм.


Михайло Рамач

Белград, 11 травня 2005 – В мiстечку Шабац, що неподалiк Белграда, полiцiя затримала дев’ятнадцятилiтнього юнака, який по iнтернету поширював фотографiї сексуального насильства над пiдлiтками і навiть немовлятами. Керiвник Нацiонального бюро Iнтерполу в Белградi каже, що йдеться про перший такий випадок в Сербiї. А полiцейський майор, котрий провадить слiдство, зазначає, що вiн пройшов дві війни,але таких жахливих картин досi не бачив. Вiн не уточнив, чи знiмки були зроблені в Сербiї.

Iнформацiю про дитячу порнографiю сербська полiцiя дiстала вiд американського Федерального бюро розслiдувань.

Полiцейська операцiя проти педофiлiї збіглась iз закриттям в столицi приватної клiнiки для альтернативної медицини. Мiнiстр охорони здоров’я Томица Милосавлевич уточнив, що в клiнiцi фотографували голих дiтей початкової школи. Власник стверджує, що йдеться про новий метод завчасного дiагнозу цукрової хвороби. Проте батьки, котрi попередили полiцiю про незвичайний медичний огляд, пiдозрюють, що дiтей знiмали не з чесними намiрами, тим бiльше, що в одному комп’ютерi в клiнiцi полiцiя виявила порно-фiльм.

В Сербiї досi немає закону щодо комп”ютерної злочинностi. Мiнiстерство внутрiшнiх справ направило до парламенту вимогу ухвалити за скороченою процедурою вiдповiднi закони, на пiдставi яких полiцiя могла б сформувати спецiальний вiддiл для ефективної боротьби проти порнографiї на iнтернету.

Преса докладно повiдомляє про скандали й вимагає вiд державних органiв довести справу до кiнця.
XS
SM
MD
LG