Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі триває пікет активістів партії „Батьківщина”.


Петро Каландирець

Активісти "Батьківщини" біля пам"ятника "Апельсину" в Одесі
Одеса, 18 травня розпочався безстроковий інформаційний пікет активістів 7 партійних районних організацій партії „Батьківщина” в Одесі. Акція триває біля пам’ятника „Апельсину”, недалеко від будинку міської Ради. Учасники пікету протестують проти захоплення обласної і міської партійної організацій „Батьківщини” „колишніми прихильниками Кучми – Януковича”.

Серед вимог учасників акції: відставка голови Одеської обласної організації ВО „Батьківщина” Анатолія Цибульчика, протест проти силового тиску на членів партії, які висловлюють незгоду з нинішніми кадровими призначеннями і спроб обійняти керівні посади у обласній організації партії „Батьківщина” колишнім заступником екс-міського голови Р.Боделана - В”ячеславом Круком та колишнім головою місцевої організації Української Морської партії Олегом Радковським.

Учасники акції протесту заявили, що „деякі нинішні прихильники партії „Батьківщина” ще кілька місяців тому працювали на перемогу екс-кандидата на посаду Президента України, голови Партії регіонів України Віктора Януковича та співпрацювали з колишнім місцевим керівництвом”.

Намети в центри міста
„Ця акція не є одним з елементів внутрішньопартійних розбіжностей в одній з політичних партій. Це пересторога всім нам про те, що ті люди, які 14 років грабували Україну, сиділи на нашій з вами шиї, не бажають втрачати такої бажаної влади. Міська організація партії „Батьківщина” офіційно заявляє, що не має нічого спільного з тими людьми, які тривалий час нищили Одесу і буде до кінця боротися проти них законними методами” ,- йдеться у листівці, яку протягом дня поширювали учасники безстрокового пікетування.

Кілька активістів „Батьківщини” заявили про початок голодування на знак протесту проти „внутрішньопартійного заколоту в обласній партійній організації”.

Колишній заступник голови обласної організації ВО „Батьківщина” Олег Афонін, в інтерв’ю радіо „Свобода” повідомив, що на його думку, „кадрові проблеми виникли після початку реалізації планів входження активістів місцевих організацій Партії Зелених України, Української морської партії та партії „Яблуко” до складу „Батьківщини”. Після цього чимало активістів, які чесно працювали на перемогу Віктора Ющенка на виборах Президента України виявилися небажаними. Нині робиться все можливе, щоб В’ячеслав Крук очолив міську організацію партії „Батьківщини”. Ми розуміємо, що для пана Крука наша партія може стати бажаною з метою здійснення планів, пов’язаних з майбутньою виборчою кампанією 2006 року”.

Подібний пікет - проти подій у обласній партійній організації - проведений 17 травня і у райцентрі Ізмаїл Одеської області.

Учасники акції протесту
Серед учасників безстрокового пікетування був і депутат Одеської міської Ради, член партії „Батьківщина” Георгій Селянин.

На його думку, „політичні противники нинішньої влади прагнуть взяти реванш за Майдан скуповуючи партійні посади разом з вигаданою революційною біографією”.

Георгій Селянин: „Це відверта загроза. Результати, яких досягнули Віктор Ющенко і Юлія Тимошенко у боротьбі з корупцією в органах влади можуть бути перекреслені внутрішньопартійною корупцією, яка набирає обертів, адже ті, хто сьогодні скуповує місця у партійних списках, завтра можуть знову стати біля керма держави”.

Організатори пікету в Одесі обіцяють зробити його не лише щоденним, але і цілодобовим. У центрі міста нині стоїть невелике наметове містечко прихильників партії „Батьківщина” і Юлії Тимошенко. Таким чином вони прагнуть звернути увагу керівництва партії у Києві та ситуацію, яка нині виникла в Одесі.
XS
SM
MD
LG