Доступність посилання

ТОП новини

Президент Росії Володимир Путін поклав відповідальність за аварію в електросистемі Москви на керівництво компанії “Єдині енергетичні системи Росії”


Без електрики залишилися південні райони Москви і кілька населених пунктів Підмосков’я, а також Калузької і Тульської областей. Із московського метро евакуювали тисячі людей. Рух автотранспорту у місті ускладнений. За попередніми даними, причиною масштабного відключення електроенергії стала учорашня пожежа на підстанції “Чагіно”.


Без електрики залишилися південні райони Москви і кілька населених пунктів Підмосков’я, а також Калузької і Тульської областей.

Із московського метро евакуювали тисячі людей. Рух автотранспорту у місті ускладнений.

У Тульській області на заводі “Новомосковський азот”, за повідомленням “Інтерфаксу”, через проблеми з електропостачанням стався вибух і викид токсичних речовин.

За попередніми даними, причиною масштабного відключення електроенергії стала учорашня пожежа на підстанції “Чагіно”.

Керівник прес-служби компанії “Єдині енергетичні системи Росії” Маргарита Нагога повідомила: “На підстанції “Чагіно” почав горіти один з вузлів технічного обладнання. Персонал підстанції власними силами загасив це загоряння. Ремонт тривав цілу ніч. Але вранці ситуація ускладнилася - почали відключатися лінії електропередач. Головна причина інциденту - високий ступінь зношеності електротехнічного обладнання на підстанції, брак інвестиційних коштів у розвиток електромереж”.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG