Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 15:13

Депутати цікавляться - на які кошти Червоненко їздив в Монте-Карло, у прес-службі міністра запевняють, що візит оплатила його дружина.


Олександр Лащенко


Київ, 1 червня 2005 року – Депутати з фракції "Регіони України" просять перевірити обставини візиту Євгена Червоненка до Монте-Карло. А у прес-службі міністра наголошують, що колишній гонщик Червоненко відвідав черговий етап престижних автоперегонів “Формула-1” не за державні кошти.

Депутати Олексій Корсаков і Павло Сулковський звернулися сьогодні із запитом до прем’єра Юлії Тимошенко “щодо перевірки факту поїздки міністра транспорту та зв’язку в Монте-Карло”. Колега Корсакова і Сулковського по фракції "Регіони України" Тарас Чорновіл у коментарі радіо “Свобода” не заперечив того, що будь-яка людина може їздити, куди їй хочеться. Наприклад – відвідувати автоперегони. До того ж, зазначає депутат, “Євген Червоненко був досить знаним гонщиком ще в радянські часи”. Але у "Регіонах України" просто хотіли б з’ясувати кілька моментів щодо візиту міністра в Монте-Карло, пояснює Чорновіл:

“Перше – чи не була ця поїздка якимось чином пов’язана з тим офіційним відрядженням, яке нібито оформлялося. Друге – з’являлися повідомлення у пресі, що під цю поїздку зафрахтували спеціальний літак. Ми також хотіли б установити, чи не було це пов’язано з витратами державних коштів. І оскільки він все-таки є міністром транспорту, чи не використовувалися тут саме особливості службового становища”.

В часи минулої влади українські чиновники дуже часто здійснювали вояжі за кордон під виглядом відрядження, за державні кошти, констатує Тарас Чорновіл. Він каже, що намір авторів запиту в тому, щоб нова влада не робила таких зловживань.

Зі свого боку, в прес-службі Євгена Червоненка запевнили радіо “Свобода”, що його візит до Монте-Карло оплатила дружина міністра транспорту та зв’язку. Також у прес-службі сказали, що Червоненко використовував літак однієї з російських компаній, не уточнивши подробиць. А черговий етап престижних автоперегонів “Формула-1” керівник відомства відвідав як колишній гонщик. Причому він був на перегонах серед почесних гостей, разом із міністрами транспорту інших країн, розповіли у прес-службі Євгена Червоненка. На запитання, скільки дружина міністра заплатила за його подорож до Монте-Карло, радіо "Свобода" відповіді не отримало.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG