Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 14:45

Коло друзів Одеси у Туреччині зростає.


Петро Каландирець

Учасники зустрічі в Одесі
13 червня у малому залі Одеського міськвиконкому проведена зустріч секретаря міськради Олександра Прокопенка, керівників управлінь з групою бізнесменів з міста Синоп (Туреччина).

Іноземну делегацію очолив мер м. Синоп Зеки Йилмазер. Бізнесмени з Туреччини обговорили питання можливості створення поромної лінії Одеса - Синоп, інвестицій у галузі будівництва, культури, туризму. Вони вивчали і можливість підписання угоди про партнерство між містами Одесою і Синоп.

Начальник управління торгівлі Одеського міськвиконкому Олександр Малин наголосив, що вже 15 років підприємці Туреччини здійснюють продаж власної продукції на різноманітних ринках України. На його думку, якість продукції турецького виробництва щороку зростає і нині цілком відповідає європейським стандартам.

„Слід сконцентрувати увагу на експорті провідних технологій. Ми будемо раді реалізації плані, пов’язаних зі створенням в Одесі спільних підприємств легкої, харчової промисловості із залученням трудових ресурсів України”,- сказав Олександр Малин.

Він висловив сподівання, що під час переговорів з турецькими бізнесменами буде можливість виробити програму співпраці розраховану не на один рік.

Голова Правління Торговельно-промислової палати міста Синопа Ерол Дериджи висловив переконання, що Туреччина надаватиме усіляке сприяння Україні у її прагненні увійти до Європейського Союзу.
XS
SM
MD
LG