Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2019, Київ 03:01

Вже восени варто чекати великих кадрових чисток в уряді, переконаний народний депутат Валерій Коновалюк. Про це, за його словами, свідчить конфлікт між міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком та його заступником Олександром Фокіним


Інший народний депутат, екс-Генпрокурор Михайло Потебенько вважає, що у цій ситуації Олександру Фокіну потрібно йти у відставку.

Говорить Валерій Коновалюк: “Те, що зараз попирається Конституція, законодавство, у більшому розмірі, ніж ще рік тому, я так розумію, що це вже є певна державна політика нової влади. Вона стосується контролю і впливу над політичними діячами, над опозицією. І взагалі над співробітниками тих силових структур, які не зовсім активно виконують ті чи інші завдання”.

Інший народний депутат, екс-Генпрокурор Михайло Потебенько вважає, що у цій ситуації Олександру Фокіну потрібно йти у відставку.

Михайло Потебенько: “Якщо не складуються відносини міністра із заступником, то це його право поставити питання про звільнення. Якщо чимось не задоволений заступник, в такому випадку вибирає не підлеглий собі керівника, а керівник. У нас, бачите, багато говорять: “підслуховування, підслуховування..”. Може, і я думаю інший раз, що мій телефон прослуховують. Але у мене немає підстав для цього заяви робити”.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG